Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Evde Kullanılan Bantlar

Evde Kullanılan Bantlar
3M Duct Tape / Tamir Bandı / 50mmX50mt 3M Duct Tape / Tamir Bandı / 50mmX50mt
Yeni Kargo Dahil
Brand: 3M
3M Kolay yırtılabilen bez tamir bandı, su geçirmez özelliği ile levhai duvar panoları, metal ve plastik aksamların birleşme yerlerinde sızdırmazlık amaçlı kullanılabilir. Konteynır sızdırmazlığı, muşambaların onarımı, boruların sarılması ve izolasyon işlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır..
50,89₺
Vergiler Hariç:43,13₺
Havale Fiyatı 48,35₺
Banyo, Küvet, Duşakabin Zemin Yer Kaydırmaz Bant Banyo, Küvet, Duşakabin Zemin Yer Kaydırmaz Bant
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Zemin Kaydırmaz Bant ustalık gerektirmeyen uygulaması ile kolayca yapışır. Deterjan, şampuan ve diğer temizleyicilere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Küf ve mantar oluşturmaz. Tüm ıslak zeminlerde, banyoda, küvet ve duşkabinlerde, havuz kenarlarında, spor salonlarında düşüp yaralanmaların önüne g..
22,00₺
Vergiler Hariç:18,64₺
Havale Fiyatı 20,90₺
Boss 50 Metre Şeffaf Çift Taraflı Bant
Çok Satılan
Brand: Boss Tape
Cam, Metal, Pleksi, Plastik, Selofanlı Kağıt Yüzeyler, Abs, Kauçuk gibi bir çok yüzeyde başarılı bir yapışma sağlar.   Cep telefonu, tablet tamirinde ince ve güçlü yapısıyla tercih edilir. Tabelalara harf yapıştırılması, asansör panellerinin yapıştırılması, standlarda yapıştırma işlemlerinde..
20,59₺
Vergiler Hariç:17,45₺
Havale Fiyatı 19,56₺
Boss 6'lı Süper Akrilik Koli Bandı - 45mmX100mt Boss 6'lı Süper Akrilik Koli Bandı - 45mmX100mt
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Her çeşit kullanıma uygundur. Koli kapama ve ambalaj işlemlerinde kullanılabilir. Avrupa Süper Akrilik tutkalı, yapışma gücünü yüksek tutar, kokusuz olmasını sağlar. Yapışma gücü yüksektir.  Yüksek performansa sahiptir. Soğuk zincir ve depolama için eksi derecelere dayanabilen yapışkan t..
60,00₺
Vergiler Hariç:50,85₺
Havale Fiyatı 57,00₺
Boss FT55W Çift Taraflı Köpük Bant
Çok Satılan
Brand: Boss Tape
Çift taraflı köpük bant. Montaj amaçlı kullanılır. İstenilen ölçülerde kesim yapılabilir...
31,08₺
Vergiler Hariç:26,34₺
Havale Fiyatı 29,53₺
Brand: Boss Tape
Polietilen, 67 density köpük yoğunluğu. Solvent yapışkanı sayesinde iç ve dış mekan uygulamalarında hafif montaj işlemleri için kullanılır.  Sıcak,soğuk ortam ve nem,rutubet dayanımı yüksektir. Tabela, kartela, harf, kutu yapıştırma işlemlerinde, tablo ve çerçeve asmada kullanılır. Sökülürken ..
31,18₺
Vergiler Hariç:26,42₺
Havale Fiyatı 29,62₺
Boss Kapı / Pencere İzolasyon / Rüzgar, Böcek, Toz, Soğuk Kesici Boss Kapı / Pencere İzolasyon / Rüzgar, Böcek, Toz, Soğuk Kesici
Yeni Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Esnek yapısı sayesinde  kapı ve pencerelerde izolasyon sağlayan Boss İzolasyon Bandı ortama rüzgar, toz, haşere girmesini engeller. 3M yapıştırıcı ile güçlendirilmiş PVC yapısı sayesinde güçlü yapışma sağlar. Uygulaması kolaydır. Kendinden yapışkanlıdır. Cam, ahşap, çelik, alüminyum, pvc kapı..
42,00₺
Vergiler Hariç:35,59₺
Havale Fiyatı 39,90₺
Boss Kraft Bant - 6'lı Paket (Kağıt Bant) Boss Kraft Bant - 6'lı Paket (Kağıt Bant)
Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Kağıt koli bandıdır. "Çevre Dostu" olduğu ve geri dönüştürülebildiği için, birçok Avrupa ülkesinde koli bandı yerine kullanılır.Soğuk ve sıcağa dayanıklıdır. Yüzeylere çabuk yapıştırılır. Güçlü yapışkana sahiptir. Koli ve kutuları kapama işlerinde kullanılır.  Türkiye'de üretilmiştir...
84,01₺
Vergiler Hariç:71,20₺
Havale Fiyatı 79,81₺
Boss Renkli Maskeleme Bandı Boss Renkli Maskeleme Bandı
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Kolay ve hızlı uygulanır. Elle rahat koparılır. Doğal kauçuk yapışkanı sayesinde herhangi bir iz bırakmadan sökülür.Su bazlı, silikon bazlı ve yağlı boyalarda kullanılabilir. Kağıt taşıyıcısı (yapışkan olmayan kısım), verniğin ve ya boyanın bandın altına sızmasını, yayılmasını önler. Zorlu mask..
23,31₺
Vergiler Hariç:19,75₺
Havale Fiyatı 22,14₺
Brand: Boss Tape
Özellikle boya badana işlerinde kirlenmesini istemediğiniz yüzeyleri korumak için kullanılır. Elastik özelliğinden dolayı kolay şekil alır. Yapıştırıldığı yüzeylerde iz ve kalıntı bırakmaz, kolay sökülür. Otomotiv, medikal, tekstil gibi sektörlerde koruma ve maskeleme sağlar. Fırın boya işle..
20,20₺
Vergiler Hariç:17,12₺
Havale Fiyatı 19,19₺
Çift Taraflı Siyah Köpük Bant Çift Taraflı Siyah Köpük Bant
Çok Satılan
Brand: Boss Tape
Çift taraflı köpük bantlar otomotiv sektöründen mobilya sektörüne kadar birçok farklı alanda kullanılır. Çift taraflı yapışkan bantlar asma,montaj, tutturma, takma, yapıştırma gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Araç logo, model ve yan çıtaların yapışmasında etkili sonuçlar verir. Yük..
18,65₺
Vergiler Hariç:15,80₺
Havale Fiyatı 17,72₺
Brand: Boss Tape
Doğal Kauçuk yapısı sayesinde herhangi bir iz bırakmadan sökülen Boss Maskeleme Bantları, elle uygulanabilir ve rahat koparılır. Su bazlı, silikon bazlı ve yağlı boyalarda kullanıma uygundur. Yüksek kaliteli kağıt taşıyıcısı boyanın kağıdın altına sızmasını engeller. Duvar boyama, badana işlerin..
22,00₺
Vergiler Hariç:18,64₺
Havale Fiyatı 20,90₺
Halı Yapıştırma Bandı / Halı Kaydırmaz / 50mm X 5mt Halı Yapıştırma Bandı / Halı Kaydırmaz / 50mm X 5mt
Yeni Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Boss Tape Çift Taraflı Halı Sabitleme Bandı Ev, işyeri, fuar vb alanlarda halıların sabitlenerek kaymasını önlemek, halı ucunun kalkmasını engellemek için ideal bir çözümdür. Kolay uygulanır, uzmanlık gerektirmez. Bant, sahip olduğu bez yapısı sayesinde sökerken parçalanıp  yapışkan izi bırak..
30,00₺
Vergiler Hariç:25,42₺
Havale Fiyatı 28,50₺
Şeffaf Çift Taraflı Akrilik Montaj Bandı-18mm/2mt Şeffaf Çift Taraflı Akrilik Montaj Bandı-18mm/2mt
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Çift Taraflı Akrilik Montaj Bandı Güçlü yapışma özelliği, yüksek sıcaklık ve UV dayanımı, sızdırmazlık özelliği ile kapı, pencere, araba, düz yüzeyler, cam, akrilik ve plastik gibi alanlarda kullanılabilir. Şeffaf olmasından dolayı vida, perçin yerine de kullanılabilir. Araba camlarına, OGS yap..
24,28₺
Vergiler Hariç:20,58₺
Havale Fiyatı 23,07₺
Su Sızdırmaz Bant - Lavabo Küvet Evye Kenar Bandı Su Sızdırmaz Bant - Lavabo Küvet Evye Kenar Bandı
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Boss Tape Banyo ve Mutfaklar için "Sızdırmazlık Bandı" 3M teknolojisi ile üretilmiş olup, mükemmel yapışma, üstün tutunma ve sızdırmazlık özelliğine sahiptir. ·Kendinden Yapışkanlıdır. ·Renk Değiştirmez.·Su Geçirmez.·Küf ve Mantar Oluşturmaz.·Yumuşaktır, kolay uygulanır. Boss Tape Sızdırmazlık Ba..
37,00₺
Vergiler Hariç:31,36₺
Havale Fiyatı 35,15₺
Suya Dayanıklı Yama Bandı / 3M / Çamur Bant Suya Dayanıklı Yama Bandı / 3M / Çamur Bant
Yeni Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
3M yapışkan teknolojisi kullanılarak üretilen Su Geçirmeyen Yama Bandı sızdırmayı anında engeller. Üzerindeki alüminyum katman yapıştıktan sonra bandı desteklemeye devam eder. Çamur bant olarak da satılan bu bandın en büyük özelliği güçlü yapışma özelliğidir. Sızdırmazlık gereken yerlere anında ya..
30,00₺
Vergiler Hariç:25,42₺
Havale Fiyatı 28,50₺
Brand: Boss Tape
Esnek ve sağlam yapısına rağmen elle kolay yırtılması nedeniyle duct tape tamirat işleri için kullanılmaktadır. Maskeleme, yama yapma, demetleme, PVC boru birleştirme, boruların izole edilmesi, sabitleme, ambalajlama gibi endüstriyel uygulamaların yanı sıra çadır tamiri, geçici yama, kırık parçaları..
43,61₺
Vergiler Hariç:36,96₺
Havale Fiyatı 41,43₺
Tesa Sızdırmazlık ve Yalıtım Bandı - 60073 Tesa Sızdırmazlık ve Yalıtım Bandı - 60073
Yeni Kargo Dahil
Brand: Tesa
Tesa 60073 izolasyon bandı, bariyer folyolarının eklenmesi, sızmayı engelleme, birleşim yerlerinin yalıtımı için kullanılan esnek, PE taşıyıcılı ve çok güçlü yapışma özelliğine sahiptir. Esnekliği ve güçlü yapışkanı sayesinde boru ve kabloların rahat ve kolay sarılmasını sağlar. Flament yapısı kol..
122,48₺
Vergiler Hariç:103,80₺
Havale Fiyatı 116,35₺
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)