Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Evde Kullanılan Bantlar

Brand: Boss Tape
Çift taraflı köpük bant. Montaj amaçlı kullanılır. İstenilen ölçülerde kesim yapılabilir...
24,68₺
Vergiler Hariç:20,91₺
Havale Fiyatı 23,44₺
Brand: Boss Tape
Çift taraflı köpük bant. Solvent akrilik yapışkanı sayesinde sıcak,soğuk ortam ve nem,rutubet dayanımı yüksektir.Montaj amaçlı kullanılır. İstenilen ölçülerde kesim yapılabilir...
29,92₺
Vergiler Hariç:25,36₺
Havale Fiyatı 28,42₺
Boss Kraft Bant - 6'lı Paket Boss Kraft Bant - 6'lı Paket
Yeni Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Maskeleme bandı ve ya kağıt bant olarak da bilinen kraft bantlar, boya, tekstil, gıda, sanayi gibi bir çok sektörde koruma ve kaplama amacıyla kullanılır.Soğuk ve sıcağa dayanıklıdır. Yüzeylere çabuk yapıştırılır ve kolay çıkarılır. Yapışkan ve kalıntı izi bırakmaz. Boya yapmak istediğiniz yüzeylere..
46,95₺
Vergiler Hariç:39,79₺
Havale Fiyatı 44,61₺
Brand: Boss Tape
Özellikle boya badana işlerinde kirlenmesini istemediğiniz yüzeyleri korumak için kullanılır. Elastik özelliğinden dolayı kolay şekil alır. Yapıştırıldığı yüzeylerde iz ve kalıntı bırakmaz, kolay sökülür. Otomotiv, medikal, tekstil gibi sektörlerde koruma ve maskeleme sağlar. Fırın boya işle..
2,00₺
Vergiler Hariç:1,70₺
Havale Fiyatı 1,90₺
Brand: Boss Tape
Çift taraflı köpük bantlar otomotiv sektöründen mobilya sektörüne kadar birçok farklı alanda kullanılır. Çift taraflı yapışkan bantlar asma,montaj, tutturma, takma, yapıştırma gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Araç logo, model ve yan çıtaların yapışmasında etkili sonuçlar verir. Yük..
5,01₺
Vergiler Hariç:4,25₺
Havale Fiyatı 4,76₺
Su Sızdırmaz Bant - Mutfak, Banyo, Küvet, Klozet, Duşakabin, Evye Su Sızdırmaz Bant - Mutfak, Banyo, Küvet, Klozet, Duşakabin, Evye
Yeni Çok Satılan
Brand: Boss Tape
Boss Tape Banyo ve Mutfaklar için "Sızdırmazlık Bandı" 3M teknolojisi ile üretilmiş olup, mükemmel yapışma, üstün tutunma ve sızdırmazlık özelliğine sahiptir. ·Kendinden Yapışkanlıdır. ·Renk Değiştirmez.·Su Geçirmez.·Küf ve Mantar Oluşturmaz.·Yumuşaktır, kolay uygulanır. Boss Tape Sızdırmazlık Ba..
32,00₺
Vergiler Hariç:27,12₺
Havale Fiyatı 30,40₺
Süper Akrilik Koli Bandı - 45mmX100metre
Yeni Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Her çeşit kullanıma uygundur. Koli kapama ve ambalaj işlemlerinde kullanılabilir. Avrupa Süper Akrilik tutkalı, yapışma gücünü yüksek tutar, kokusuz olmasını sağlar. Yapışma gücü yüksektir.  Yüksek performansa sahiptir. Soğuk zincir ve depolama için eksi derecelere dayanabilen yapışkan t..
41,50₺
Vergiler Hariç:35,17₺
Havale Fiyatı 39,43₺
Brand: Boss Tape
Esnek ve sağlam yapısına rağmen elle kolay yırtılması nedeniyle duct tape tamirat işleri için kullanılmaktadır. Maskeleme, yama yapma, demetleme, PVC boru birleştirme, boruların izole edilmesi, sabitleme, ambalajlama gibi endüstriyel uygulamaların yanı sıra çadır tamiri, geçici yama, kırık parçaları..
36,38₺
Vergiler Hariç:30,83₺
Havale Fiyatı 34,56₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)