Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Boss Tape

14 Kural / 4'lü Paket / Sosyal Mesafe Uyarı 14 Kural / 4'lü Paket / Sosyal Mesafe Uyarı
Yeni Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Sağlık Bakanlığı'nın önerisi ile düzenlenen uyulması gereken "14 Kural", a4 kağıdı boyutundadır. İnce stickerlardan değildir. Kendinden yapışkanlı, PVC folyo baskılıdır. Uzun ömürlüdür. Kimyasallara ve temizleyicilere karşı dayanıklıdır. * ÇABUK AŞINAN ETİKETLERDEN DEĞİLDİR* 4 Adet Fiyatıdır...
35,00₺
Vergiler Hariç:29,66₺
Havale Fiyatı 33,25₺
Brand: Boss Tape
Ürün 100x15 cm boyutundadır. Kısa ömürlü etiketlerden değildir! PVC Baskı folyosunun üzerine "aşınmaya dayanıklı" şeffaf kaplama bandı lamine edilmiştir.Altındaki yapışkan düz zeminlerde mükemmel yapışma sağlar. Yaya ve alışveriş arabası trafiğine dayanıklıdır. Zemin temizliği esnasında su ve tem..
20,00₺
Vergiler Hariç:16,95₺
Havale Fiyatı 19,00₺
Banyo, Küvet, Duşakabin Zemin Yer Kaydırmaz Bant Banyo, Küvet, Duşakabin Zemin Yer Kaydırmaz Bant
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Zemin Kaydırmaz Bant ustalık gerektirmeyen uygulaması ile kolayca yapışır. Deterjan, şampuan ve diğer temizleyicilere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Küf ve mantar oluşturmaz. Tüm ıslak zeminlerde, banyoda, küvet ve duşkabinlerde, havuz kenarlarında, spor salonlarında düşüp yaralanmaların önüne g..
22,00₺
Vergiler Hariç:18,64₺
Havale Fiyatı 20,90₺
Brand: Boss Tape
Takviyeli Alüminyum Bant kuvvetli yapışma özelliğine sahiptir. Neme ve ısıya karşı dirençlidir. Gerilime karşı dirençlidir. Metal alaşımlı havalandırma kanallarının izolasyonunda, ısıtma, soğutma ve nem geçirmezliğin gerektiği alanlarda kullanımı uygundur...
32,73₺
Vergiler Hariç:27,74₺
Havale Fiyatı 31,09₺
Boss 50 Metre Şeffaf Çift Taraflı Bant
Çok Satılan
Brand: Boss Tape
Cam, Metal, Pleksi, Plastik, Selofanlı Kağıt Yüzeyler, Abs, Kauçuk gibi bir çok yüzeyde başarılı bir yapışma sağlar.   Cep telefonu, tablet tamirinde ince ve güçlü yapısıyla tercih edilir. Tabelalara harf yapıştırılması, asansör panellerinin yapıştırılması, standlarda yapıştırma işlemlerinde..
20,59₺
Vergiler Hariç:17,45₺
Havale Fiyatı 19,56₺
Boss 6'lı Fragile / Kırılır Uyarı Hotmelt Koli Bandı Boss 6'lı Fragile / Kırılır Uyarı Hotmelt Koli Bandı
Yeni Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Hassas ürünlerin taşınma esnasında kırılmasını önlemek için uyarı amacıyla kullanılır. 50mm x 66mt uzunluğundadır. 6'lı olarak satılmaktadır.   Baskılı Koli Bandıdır.  ..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Havale Fiyatı 66,40₺
Boss 6'lı Süper Akrilik Koli Bandı - 45mmX100mt Boss 6'lı Süper Akrilik Koli Bandı - 45mmX100mt
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Her çeşit kullanıma uygundur. Koli kapama ve ambalaj işlemlerinde kullanılabilir. Avrupa Süper Akrilik tutkalı, yapışma gücünü yüksek tutar, kokusuz olmasını sağlar. Yapışma gücü yüksektir.  Yüksek performansa sahiptir. Soğuk zincir ve depolama için eksi derecelere dayanabilen yapışkan t..
60,00₺
Vergiler Hariç:50,85₺
Havale Fiyatı 57,00₺
Boss Cam Elyaf Bant
Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Silikon yapışkanlı cam elyaf bant yüksek sıcaklık, yüksek sürtünme dayanımı ve yüksek yapışkanlık gerektiren uygulamalarda kullanılır...
155,40₺
Vergiler Hariç:131,69₺
Havale Fiyatı 147,63₺
Brand: Boss Tape
Bobin ekleme bantları, kartela, deri endüstrisinde ve tekstil sektöründe sıklıkla kullanılır.Birleştirme, selofanlı kutuların yapıştırılması ve stand üretiminde kullanılır. Çok amaçlı ısı dayanımlı ve istenilen genişlikte kesilebilen çift taraflı bantlardır...
76,44₺
Vergiler Hariç:64,78₺
Havale Fiyatı 72,62₺
Boss FT55W Çift Taraflı Köpük Bant
Çok Satılan
Brand: Boss Tape
Çift taraflı köpük bant. Montaj amaçlı kullanılır. İstenilen ölçülerde kesim yapılabilir...
31,08₺
Vergiler Hariç:26,34₺
Havale Fiyatı 29,53₺
Brand: Boss Tape
Polietilen, 67 density köpük yoğunluğu. Solvent yapışkanı sayesinde iç ve dış mekan uygulamalarında hafif montaj işlemleri için kullanılır.  Sıcak,soğuk ortam ve nem,rutubet dayanımı yüksektir. Tabela, kartela, harf, kutu yapıştırma işlemlerinde, tablo ve çerçeve asmada kullanılır. Sökülürken ..
31,18₺
Vergiler Hariç:26,42₺
Havale Fiyatı 29,62₺
Boss Kapı / Pencere İzolasyon / Rüzgar, Böcek, Toz, Soğuk Kesici Boss Kapı / Pencere İzolasyon / Rüzgar, Böcek, Toz, Soğuk Kesici
Yeni Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Esnek yapısı sayesinde  kapı ve pencerelerde izolasyon sağlayan Boss İzolasyon Bandı ortama rüzgar, toz, haşere girmesini engeller. 3M yapıştırıcı ile güçlendirilmiş PVC yapısı sayesinde güçlü yapışma sağlar. Uygulaması kolaydır. Kendinden yapışkanlıdır. Cam, ahşap, çelik, alüminyum, pvc kapı..
42,00₺
Vergiler Hariç:35,59₺
Havale Fiyatı 39,90₺
Boss Kraft Bant - 6'lı Paket (Kağıt Bant) Boss Kraft Bant - 6'lı Paket (Kağıt Bant)
Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Kağıt koli bandıdır. "Çevre Dostu" olduğu ve geri dönüştürülebildiği için, birçok Avrupa ülkesinde koli bandı yerine kullanılır.Soğuk ve sıcağa dayanıklıdır. Yüzeylere çabuk yapıştırılır. Güçlü yapışkana sahiptir. Koli ve kutuları kapama işlerinde kullanılır.  Türkiye'de üretilmiştir...
84,01₺
Vergiler Hariç:71,20₺
Havale Fiyatı 79,81₺
Brand: Boss Tape
Kopma dayanımı çok yüksektir. Kısa süreli  kullanımlarda iz bırakmadan sökülür. Metal boru veya çubukların demetlenmesi, metal veya plastik bobinlerin çemberlenmesi, oto cam değişiminde sabitleme, taşınma esnasında dolap kapaklarının veya beyaz eşya aparatlarının geçici olarak sabitlenmesi gibi..
31,18₺
Vergiler Hariç:26,42₺
Havale Fiyatı 29,62₺
Boss Renkli Maskeleme Bandı Boss Renkli Maskeleme Bandı
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Kolay ve hızlı uygulanır. Elle rahat koparılır. Doğal kauçuk yapışkanı sayesinde herhangi bir iz bırakmadan sökülür.Su bazlı, silikon bazlı ve yağlı boyalarda kullanılabilir. Kağıt taşıyıcısı (yapışkan olmayan kısım), verniğin ve ya boyanın bandın altına sızmasını, yayılmasını önler. Zorlu mask..
23,31₺
Vergiler Hariç:19,75₺
Havale Fiyatı 22,14₺
Brand: Boss Tape
Fotolümen özellikli fosforlu bantlar aydınlık ortamda ışığı hapsedip karanlık ortamda ışık saçar. Bu özelliğinden dolayı yangın,deprem, elektrik kesintisi gibi görüş alanının kısıtlandığı durumlarda çıkış veya kaçış yönleri işaretlemede kullanılır. Silikon tabanlı yapıştırıcısı sayes..
30,05₺
Vergiler Hariç:25,46₺
Havale Fiyatı 28,55₺
Boss Tape - Çift Taraflı Montaj Bandı Boss Tape - Çift Taraflı Montaj Bandı
Çok Satılan
Brand: Boss Tape
Ürünün et kalınlığı 1 milimetredir. Etli ve esnek yapısıyla silikonumsu bir görünümü vardır. Cam, metal, pleksi, plastik gibi düz yüzeylere uygulanınca daha iyi sonuçlar verir.  Yüzeyin temiz, kuru, düz ve pürüzsüz olması önemlidir. Uygulamadan önce yüzeyi temizleyin ve bandı uygulayı..
38,85₺
Vergiler Hariç:32,92₺
Havale Fiyatı 36,91₺
Brand: Boss Tape
Özellikle boya badana işlerinde kirlenmesini istemediğiniz yüzeyleri korumak için kullanılır. Elastik özelliğinden dolayı kolay şekil alır. Yapıştırıldığı yüzeylerde iz ve kalıntı bırakmaz, kolay sökülür. Otomotiv, medikal, tekstil gibi sektörlerde koruma ve maskeleme sağlar. Fırın boya işle..
20,20₺
Vergiler Hariç:17,12₺
Havale Fiyatı 19,19₺
Brand: Boss Tape
İnce OPP filmin iki yüzeyine de yapışkan sürülerek imal edilmiştir. Kağıt, karton, sünger, plastik ambalaj vb materyallerin kalıcı veya geçici birleştirmesinde kullanılır. Oda sıcaklığında ve iç mekan uygulamalarında tercih edilir.  Ağırlık taşımaz ve sadece gelen amaçlı basit uygulamalar i..
22,34₺
Vergiler Hariç:18,93₺
Havale Fiyatı 21,22₺
Boss Tape Reflektif - Yansıtıcı Bant Boss Tape Reflektif - Yansıtıcı Bant
Çok Satılan
Brand: Boss Tape
Boss Reflektif Bantlar, güçlü reflektif (yansıtma) özelliğinden dolayı gece eşsiz bir görüş sağlar. Parlak renkleri sayesinde de gündüz kolay fark edilme imkanı sağlar. UV dayanıklığı sayesinde renkleri solmadan uzun süre dayanır. Kendinden yapışkanlı özelliğinden dolayı özellikle plastik, metal, ca..
95,47₺
Vergiler Hariç:80,91₺
Havale Fiyatı 90,70₺
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 61 (4 Sayfa)