Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

3M VHB

3M VHB

Birçok kullanım alanı ile dış yalıtım ve izolasyon sektöründe yapıştırıcı kategorisinde yer alan 3m vhb bant, firmamız güvencesiyle satışa sunulmaktadır. 3m vhb bant bütün malzemeyi birleştirir ve esneklik kazandırır. Bu özelliğinin yanı sıra kalınlığının 3 ve 5 katına kadar kopmadan esneyebilir. Kolay ve hızlı bir halde montajlanabilen bu ürün birçok zor işlemi ortadan kaldırmış ve yalnızca kuru ve temiz çalışma atmosferinde mükemmel sonuçlar vermiştir. Tasarım özgürlüğü sağlayan vhb bantlar, vidalama ve tutturma gibi ihtiyaçları ortadan kaldırarak tasarımların özgürce geliştirilmesini sağlamaktadır. Taşıyıcı yapışkan cinsi bir ürün olan 3m vhb bant rengi, kalınlığı ve sıcaklığa karşı direnci özellikleri ile birçok farklı model şeklinde firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.

Endüstriyel alanda kullanılan 3m vhb bant, 3 metrelik rulolar halinde ilk olarak sektöre girmiş ve hala bu şekilde hizmetinize sunulmaktadır. 3m vhb bantlar firmamız tarafından yeni paketlerinde sunulurken, kalitesinin yanı sıra estetik görünümüyle de oldukça etkilidir. Esnek ve çift yönlü yapışkanlık özelliği ile metal, plastik, cam boyalı ve toz boyalı birçok ürün de güçlü yapışma imkânı sunmaktadır. Perçinleme ve vidalama gibi işlemler tamamen ortadan kalkmaktadır. Zorlu yapıştırma ve montajlama yöntemleri uygun 3m vhb bant fiyatları sayesinde düşük maliyetli ve kolay biçimde halledilebilen işler haline gelmektedir. Hem maliyeti daha düşük hem de kalitesi daha yüksek işlemler haline gelmektedirler.

3M Araç Aksesuar Yapıştırma Bandı - OGS Bandı 3M Araç Aksesuar Yapıştırma Bandı - OGS Bandı
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: 3M
3M 4910f Çift Taraflı Şeffaf Montaj Bantları, araba aksesuarlarını, harfleri, logoları yapıştırmak için ideal banttır. Etli, yumuşak dokusu sayesinde temiz yüzeylere çok güçlü tutunma sağlar. Neredeyse görünmez yapıştırma kabiliyeti sayesinde şeffaf malzemelerin yapıştırılması için idealdir. 1..
27,20₺
Vergiler Hariç:23,05₺
Havale Fiyatı 25,84₺
3M VHB Çift Taraflı Akrilik Montaj Bandı 4229 3M VHB Çift Taraflı Akrilik Montaj Bandı 4229
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: 3M
3 metre uzunluğundadır. Otomobil, motosiklet vb taşıtlarda aksesuar montajında tercih edilir. Vidalama gibi ihtiyaçları ortadan kaldırır.Rüzgarlık, marşpiyel, krom - nikelaj parçalar, trimler, anten ve ışıklı aksesuarların montajı, marka, logo yapıştırma için en güvenilir seçenektir. Uygula..
23,21₺
Vergiler Hariç:19,67₺
Havale Fiyatı 22,05₺
3M VHB Çift Taraflı Bant
Çok Satılan
Brand: 3M
3m VHB RP45 Gri 1mm Çift Taraflı Bant kalıcı montaj uygulamaları için uygundur. Cam, metal, plastik gibi çeşitli düz yüzeylerde mükemmel birleştirme sağlar.Uygulanacak yüzeylerin temiz, kuru ve düz olması önemlidir. Et kalınlığı 1 mm'dir. ..
22,34₺
Vergiler Hariç:18,93₺
Havale Fiyatı 21,22₺
Boss Tape Plaka Yapıştırma Bandı - 3M VHB Boss Tape Plaka Yapıştırma Bandı - 3M VHB
Çok Satılan
Brand: 3M
1 pakette 12 adet 95mm x 30mm dikdörtgen şeklinde  3M VHB çift taraflı bant vardır. Bant basınçlı su, yağmur, çamur, nem, rutubet, yüksek ısı veya soğukluk gibi dış koşullardan etkilenmez. Güvenle kullanabilirsiniz. Kolay Uygulanır.  Önce plakayı uygulayacağınız yüzeyi ve pla..
26,00₺
Vergiler Hariç:22,03₺
Havale Fiyatı 24,70₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)