Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Köpük Bantlar

Köpük Bantlar

Çift taraflı köpük bantlar daha çok güçlü bir yapıştırma gereği halinde kullanılmaktadır. Bu bantlar kauçuk ya da akrilik bazlı olabilmektedir. Bantlardaki köpük malzemesi, kullanılacak olan bandın yerine göre değiştirilebilmektedir. Bantlar ise genel olarak ayna montajında kullanılmaktadır. Fakat kullanım alanı bununla sınırlı kalmamaktadır. Çift taraflı köpük bant otomotiv sektöründen mobilya sektörüne kadar birçok farklı alanda kullanıldığı görülmektedir. Çift taraflı yapışkan bantlar asma ve montaj tutturma ve takma yapıştırma gibi alanlarda da sıklıkla tercih edilmektedir. Bir bant içinde kullanılan bileşenlere bağlı olarak bandın özel uygulamalara uygun olmasını gerektirmektedir. Pürüzlü yüzeyler için ise daha kalın köpük bantlar tavsiye edilmektedir.

Yapıştırıcıların doğru olarak seçilmesi çift taraflı bandın nasıl kullanılacağı ile de ilişkilidir. Araç logo ve yan çıtaların yapışmasında çift taraflı köpük yapışkanlı bantlar daha etkili sonuçlar vermektedir. Çift taraflı yapışkan bantlar asma ve montaj tutturma yanı sıra yapıştırma ve daha birçok alanda 3m çift taraflı köpük bant kullanılmaktadır. Bu durumda ultra tutuş gücü sayesinde çeşitli nesneleri sabitlemeye yarayan bant modeli araba, ev ve ofis gibi alanlarda etkili olarak kullanılmaktadır. Firmamızın üretim kalitesi ile herhangi bir sorun oluşmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz bu bantların fiyatları yani çift taraflı köpük bant fiyatı ise çok uygun seviyelerde tutulmuştur.

3M Çift Taraflı Köpük Bant - 400 Mikron - RP 16 3M Çift Taraflı Köpük Bant - 400 Mikron - RP 16
Yeni Kargo Dahil
Brand: 3M
0,4 mm kalınlığında gri, çok amaçlı akrilik bir yapıştırıcıdır ve uyumlu bir köpük göbeğe sahiptir. Perçinlerin, kaynağın ve vidaların yerine geçebilir. Hızlı ve kullanımı kolaydır. İyi mukavemet ve dayanıklılık sağlar. Viskoelastisitesi ile tasarım esnekliği sunar ve düşük sıcaklıklarda bile çok çe..
32,05₺
Vergiler Hariç:27,16₺
Havale Fiyatı 30,45₺
Boss FT55W Çift Taraflı Köpük Bant
Çok Satılan
Brand: Boss Tape
Çift taraflı köpük bant. Montaj amaçlı kullanılır. İstenilen ölçülerde kesim yapılabilir...
31,08₺
Vergiler Hariç:26,34₺
Havale Fiyatı 29,53₺
Brand: Boss Tape
Polietilen, 67 density köpük yoğunluğu. Solvent yapışkanı sayesinde iç ve dış mekan uygulamalarında hafif montaj işlemleri için kullanılır.  Sıcak,soğuk ortam ve nem,rutubet dayanımı yüksektir. Tabela, kartela, harf, kutu yapıştırma işlemlerinde, tablo ve çerçeve asmada kullanılır. Sökülürken ..
31,18₺
Vergiler Hariç:26,42₺
Havale Fiyatı 29,62₺
Çift Taraflı Siyah Köpük Bant Çift Taraflı Siyah Köpük Bant
Çok Satılan
Brand: Boss Tape
Çift taraflı köpük bantlar otomotiv sektöründen mobilya sektörüne kadar birçok farklı alanda kullanılır. Çift taraflı yapışkan bantlar asma,montaj, tutturma, takma, yapıştırma gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Araç logo, model ve yan çıtaların yapışmasında etkili sonuçlar verir. Yük..
18,65₺
Vergiler Hariç:15,80₺
Havale Fiyatı 17,72₺
Brand: Tesa
Tesa 4957 Çift Taraflı Köpük Bant.POS standları, fuar teşhir standları, raf kenarı etiketleri, kablo kanalları, pencere demirleri, pencere pervazı çıtaları, mobilya üzerine dekoratif cam veya ayna montajı, güneş paneli montajında kullanılan çift taraflı bant.Ayna bandı olarak önerilir...
94,41₺
Vergiler Hariç:80,01₺
Havale Fiyatı 89,69₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)