Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Polyester Bantlar

Polyester Bantlar

Çift taraflı polyester bantların taşıyıcılarının her iki tarafında da yapıştırıcı vardır. Astarları genel olarak tek taraflarında olsa da her iki taraflarında da bulunacak şekilde de teslim edilebilmektedir. Polyester bantlar, bir polyester taşıyıcıya lamine edilmiş yüksek performanslı kauçuk ya da akrilik bazlı yapıştırıcılara sahip olmaktadır. Bu bantlar birçok farklı malzemeye lamine edilebilme ve tam kesime elverişli olma nitelikleri nedeniyle genelde çok maksatlı bantlar olarak, çift taraflı polyester bantlar olarak kullanılmaktadır. Bu sebepten dolayı oldukça kullanışlı olan çift taraflı polyester bantlar firmamızda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Genelde yüzey koruma, boya maskesi, şablon ve stensil olarak kullanılmaktadır. Bu bantlar ince yapılı olmalarına rağmen yüksek dayanıklılık, yırtılmaya, ısıya ve kimyasallara karşı direnç gibi yapısal özellikleri sayesinde oldukça uzun ömürlüdür.

Çift taraflı polyester bantlar genel olarak uç birleştirme mantar, kâğıt, plastik ve tekstil üzerine lamine edilmede kullanılmaktadır. Pamuk, polyester ve cam elyafı bantları gibi farklı türlerde bantlar yani polyester bant fiyatları uygun fiyatlar olarak gösterilebilir. Firmamız tarafından sunulan ürünler içerisinde kalitesinden ödün vermeyen ürünleri kısa süre içerisinde temin etmek mümkündür. Bu bantların farklı türevleri bulunmaktadır. Kraft (kâğıt) bantları ve ısıya dayanıklı bantlar ya da diğer bant türleri sitemizde sunduğumuz ürünler arasında yer almaktadır.

Brand: Orafol
Yönlendirme tabelaları, genel amaçlı montajlar, elektronik komponentlerin montajı ve etiketlerin yapıştırılmasında kullanılır.   Çift taraflı polyester bantların taşıyıcılarının her iki tarafında da yapıştırıcı vardır. Astarları genel olarak tek taraflarında olsa da her iki taraflarında da bu..
71,37₺
Vergiler Hariç:60,49₺
Havale Fiyatı 67,80₺
Brand: Tesa
Cep Telefonu Tamir Bandı, ince siyah dayanıklı polyester filmin iki yüzeyine kuvvetli akrilik yapışkan sürülerek imal edilmiştir.  Apple ürünlerinin imalatında (iphone, ipad vs.) resmi olarak kullanılmakta olan üründür.  Ebat seçimi kısmından dilediğiniz genişlikte bandı seçebilirsiniz..
10,66₺
Vergiler Hariç:9,03₺
Havale Fiyatı 10,13₺
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)