Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Mutfağınızı Düzenleyin

Bu bantlar sayesinde mutfağınızdaki fayans ve tezgah gibi yüzeyleri delip, geri dönülemez şekilde bozmadan, asmak istediğiniz aparatları sabitleyebilirsiniz. Bantlar için fayans gibi yüksek yapışma becerisi sağlayan yüzeylerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Her çift taraflı bant her yüzeyde aynı tutunmayı sağlamayacağı için uygun bantları uygun görevlerde kullanmak önemlidir. Daha önce tatsız bir yapıştırma maceranız olduysa büyük olasılıkla yanlış bant kullanılmıştır. 

Baharatlık, silindir şekilli paslanmaz askılar gibi ağır sayılabilecek ürünlerin montajını yapabilmeniz için önerimiz: 3M VHB Çift Taraflı Yapışkan

Yüksek yapışma kapasitesi ve kısa sürede etkili yapışma sağladığından dolayı özellikle fayans üzerinde etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Çözümlere Göz Atın

Yemek hazırladığınız, bulaşığın eksik olmadığı, elinizin altında ulaşmanız gereken aletler olan ve oldukça uzun vakitler ayırdığımız bu mekanda, işlerin sorunsuz çalışmasını sağlamak için etkili bir organizasyona ihtiyacınız var. Delme işleri ve karmaşa olmadan onarmanıza, depolamanıza ve organize etmenize yardımcı olacak çözümlerimize göz atın.

Fayans delmeden, silikon sürmeden ve elleriniz batmadan uygulayabileceğiniz çözümler...
Bant ürünlerini kullanırken, doğru bandı doğru yerde kullanmak çok önemli!

Su Sızdırmazlık Bantları

Özellikle ıslanan tezgah aralarından sızan sular kötü koku, mantar ve bakteri çoğalmasına imkan verir. Mantar oluşumunu önleyen, su sızdırmazlık özelliği ile kokuya neden olan etkenleri engelleyen bu malzeme, yüksek elastik yapısı ile kolay uygulanabilir, şık bir görüntü verir. 

Sadece tezgahta değil evyelerin bağlantı yerlerine de uygulayarak dolabınızın su almasını engelleyebilirsiniz. 

Sızıntılara Karşı

Evyenin arasından veya mutfak tezgahınızın arkasından su mu sızıyor? Hemen sipariş verip bu sorundan da kurtulabilirsiniz.

Dolap Kapakları

Sesli kapanan dolap kapaklarından dertliyseniz bu minik bantlar size çözüm sunacak

Banyoda Yeni Fikirler!

Nemin yüksek olduğu, ıslak zeminlerin bantları zorladığı bu mekanlarda, havluyu bile tutmakta zorlanan askılarla şahit olmuşsunuzdur. Bantların mukavemeti, tutunma yüzeyinin yapısı, sıcaklık ve nem gibi çok değişkene bağlıdır. Bu yüzeylerde kuvvetli ve göreve uygun bir bant kullanarak, delmeden montaj işlerini yapabilirsiniz. 

Eğer siz de astığınız havluyu duştan çıktıktan sonra yerde bulduysanız, doğru bandın kullanılmadığı bir ürün aldınız.Evde Kullanılan Bantlar

.