Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Tamir Bantları

Tamir Bantları

Günlük hayatta onarım ve tadilat gerektiren birçok işle karşı karşıya kalınmaktadır. Bu durum özellikle önem verilen ev eşyaları ve bahçe gereçleri gibi eşyalar için geçerlidir. Bez bantlar hasar görmüş eşyaların tamir edilmesine yardımcı olmaktadır. Dolayısıyla eşyaları değiştirmek zorunda kalmadan, tamir ederek paradan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Daha fazla atık çıkarılmayacağı için çevre de korunmuş olacaktır. Tamirat ve onarımlarda bez bant kullanıldığında, tamirat işlerini kişinin kendisinin yapması mümkün olacaktır. Hasar görmüş her eşyanın değiştirilmesi gerekmeden tamirat ve onarımının yapılması, geçmiş dönemlerde sıklıkla başvurulan bir yöntemdi. Bir şeyleri çöpe atmadan önce tamir edilmesi bantlarla ve küçük bir teknik beceri ile mümkündür. Bez bantlardan faydalanarak bu işleri yapabilir ve önemli miktarlarda para tasarrufu yapabilirsiniz.

Gaffer Bant ve Tamir Bantları

Bez bantlar uzun süre kullanım özelliği olmalarının yanında, iç ve dış uygulamalar için kullanılabilen bantlardır. Dayanıklı ve su geçirmez yapıya sahip olmalarından dolayı sıklıkla tercih edilmektedirler. Su geçirmez yapısıyla birlikte güçlü yapıştırma performansını da beraberinde sunmaktadır. El işleri ve eşyaları demetleme ya da paketleme uygulamalarında yanı sıra işaretleme yapmak için de kullanılmaktadır. Sabitleme bantları bir diğer ismiyle gaffer bant tiyatro, konser sahneleri, fuarlar ve diğer etkinlikler başta olmak üzere farklı alanlarda kullanılmaktadır. Bu bantların popüler olması sebebi ise yüksek yapıştırma gücüne ve kolay kullanıma sahip olmasıdır. Tamir bandı kabloları sabitleme, boşlukları kapatma ve alanları işaretlemede de sıklıkla kullanılmaktadır.

3M Duct Tape / Tamir Bandı / 50mmX50mt 3M Duct Tape / Tamir Bandı / 50mmX50mt
Yeni Kargo Dahil
Brand: 3M
3M Kolay yırtılabilen bez tamir bandı, su geçirmez özelliği ile levhai duvar panoları, metal ve plastik aksamların birleşme yerlerinde sızdırmazlık amaçlı kullanılabilir. Konteynır sızdırmazlığı, muşambaların onarımı, boruların sarılması ve izolasyon işlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır..
50,89₺
Vergiler Hariç:43,13₺
Havale Fiyatı 48,35₺
Brand: Boss Tape
Esnek ve sağlam yapısına rağmen elle kolay yırtılması nedeniyle duct tape tamirat işleri için kullanılmaktadır. Maskeleme, yama yapma, demetleme, PVC boru birleştirme, boruların izole edilmesi, sabitleme, ambalajlama gibi endüstriyel uygulamaların yanı sıra çadır tamiri, geçici yama, kırık parçaları..
43,61₺
Vergiler Hariç:36,96₺
Havale Fiyatı 41,43₺
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)