Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Fosforlu Bantlar

Fosforlu Bantlar

Doğal yahut yapay olarak aldığı ışığı (fotolümen yapısı sayesinde içine hapsederek) acil durum yön tayini sağlayarak yansıtan bant modelleri fosforlu bant olarak isimlendirilen modellerdir. Fotolümen pigmentlerine sahip pvc bant olup aynı zamanda zemin yapışkanı silikon esaslı akrilik olmaktadır. Bu sayede yüzeylere çok kuvvetli yapışmayı garantilemektedir. 15 ya da 30 dakika ışık alır 6 ve 8 saat fosfor yapısını korur. Fosforlu bantların esnek ve kesilebilir özelliğinden dolayı kullanıcılara opsiyonel kullanım imkânı sunar. Yangınlar sonucunda oluşan duman yükselerek acil ışıklandırmaları örtebilir. Bir yangın esnasında duman yukarıya doğru çıkar ve duman çok yükseğe monte edilen acil ışıklandırmaları örtebilir.

Göz önünde bulunan çıkıntı ve köşeler asansör kabinleri, sütunlar, güvenlik malzemeleri ve paneller için karanlıkta ışık imkânı sağlayan fosforlu yapışkan bant modelleri, uygun fiyatlarla temin edilebilir. Karanlıkta ışık imkânı sağlayan fosforlu şeritler bir aksesuar olarak kullanılabilirken aynı zamanda hayati risk taşıyan zamanlarda da en büyük yol göstericiler arasında yer almaktadır. Site içerisinden bütün alanlar için uygulanacak olan bantlarımız mevcuttur. Beton ve plastik zeminlerde daha iyi tutunmaktadır. Doğal ve suni aydınlatma kaynakları bu malzeme için şarj görevi yapmaktadır. Fosforlu bantların uygulanması esnasında ise zemin toz ve kirden temizlenmelidir. Kendinden yapışkanlı olan bandın arkasında ki folyo çıkartılarak uygulanacak olan alana yapıştırılır. Firmamız tarafından kaliteden ödün vermeden imal edilen modeller, uygun fiyatlarda temin edilebilmektedir.

Brand: Boss Tape
Fotolümen özellikli fosforlu bantlar aydınlık ortamda ışığı hapsedip karanlık ortamda ışık saçar. Bu özelliğinden dolayı yangın,deprem, elektrik kesintisi gibi görüş alanının kısıtlandığı durumlarda çıkış veya kaçış yönleri işaretlemede kullanılır. Silikon tabanlı yapıştırıcısı sayes..
30,05₺
Vergiler Hariç:25,46₺
Havale Fiyatı 28,55₺
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)