Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Kaydırmaz Bantlar

Kaydırmaz Bantlar

İnsanlar eğim, buz ve don gibi pürüzler nedeniyle çok kolay kayıp düşebiliyor. Bu kayma ve düşmeler genel olarak sert zeminlerde olması nedeniyle ölümcül ya da kalıcı hasarlara neden olabiliyor. Kaydırmaz bant bu nedenle hayatın hemen her alanında, insanların yaşadığı her alanda kullanılan malzemelerdir. Kaydırmaz bandın uygulanacağı zeminin temiz ve kuru olması gerekmektedir. Koruyucu bandın bir ucu temiz ve kuru olmalı, uygulaması bu şekilde yapılmalıdır. Kaydırmaz bant fiyatları ise firmalara ve markalara göre farklılık gösterebilir. Firmamız tarafından yüksek kalitede üretilen ve uygun fiyatlarla satışa sunulan bantlar arasından seçim yapmanızı öneririz.

Genel olarak ev deterjanları ve su ile yıkanabilecek olan özelliklere sahip olarak imal edilen kaydırmaz bantlar; tuzlu suya, çeşitli kimyasallara, katı ve sıvı yağlara, hidrokarbonlara karşı dirençli olarak imal edilen malzemelerdir. Hem kazaları önleyebilen hem de dayanıklılıkları sayesinde uzun süre kullanılabilen kaydırmaz bantlar, uygun ücretler karşılığında temin edilebilmektedir. Kaymaları önleyen merdiven kaydırmaz bant fiyatları da yine aynı şekilde uygun fiyatlardır. Sıcak hava ya da soğuk hava koşullarına karşı dirençli olarak imal edilen sıcaklık farklılıklarından etkilenmeyen kaydırmaz bantlar genel olarak -30 derece ve +80 derece arasında kullanılabilen bantlardır. Her türlü yaşam alanında kolay bir şekilde kullanılabilen bu bantlar, istenmeyen kazalarla ve önemli sorunlarla - maliyetlerle karşılaşmanızı engelleyecektir.

3M Safety 610 Kaydırmaz Bant 3M Safety 610 Kaydırmaz Bant
Kargo Dahil
Brand: 3M
Ürün Özellikleri·Her türlü uygulamada uzun süreli kaydırmazlık sağlayan yüksek kalitede aşındırıcı partiküller.·Mineral kaplı, yüksek sürtünme özellikli kaymayı önleyen yüzey·Yüksek performanslı yapışkan·Yaya trafiğine dayanıklı 3M Safety Walk Genel Amaçlı bantlar yüksek yaya trafiğinin olduğu alan..
165,11₺
Vergiler Hariç:139,93₺
Havale Fiyatı 156,86₺
Banyo, Küvet, Duşakabin Zemin Yer Kaydırmaz Bant Banyo, Küvet, Duşakabin Zemin Yer Kaydırmaz Bant
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Zemin Kaydırmaz Bant ustalık gerektirmeyen uygulaması ile kolayca yapışır. Deterjan, şampuan ve diğer temizleyicilere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Küf ve mantar oluşturmaz. Tüm ıslak zeminlerde, banyoda, küvet ve duşkabinlerde, havuz kenarlarında, spor salonlarında düşüp yaralanmaların önüne g..
22,00₺
Vergiler Hariç:18,64₺
Havale Fiyatı 20,90₺
Halı Yapıştırma Bandı / Halı Kaydırmaz / 50mm X 5mt Halı Yapıştırma Bandı / Halı Kaydırmaz / 50mm X 5mt
Yeni Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Boss Tape Çift Taraflı Halı Sabitleme Bandı Ev, işyeri, fuar vb alanlarda halıların sabitlenerek kaymasını önlemek, halı ucunun kalkmasını engellemek için ideal bir çözümdür. Kolay uygulanır, uzmanlık gerektirmez. Bant, sahip olduğu bez yapısı sayesinde sökerken parçalanıp  yapışkan izi bırak..
30,00₺
Vergiler Hariç:25,42₺
Havale Fiyatı 28,50₺
Tesa 60950 / 25mmX15mt /  Merdiven Kaydırmaz Bandı Siyah Tesa 60950 / 25mmX15mt /  Merdiven Kaydırmaz Bandı Siyah
Yeni Kargo Dahil
Brand: Tesa
  tesa® Anti Slip ürün grubu için uygulama alanı güvenli yürümenin gerektiği her yerdir. Anti Slip Siyah, kayarak savrulmayı önlemek için ideal korumadır ve dolayısıyla işle alakalı kazaların önlenmesine yardımcı olur. Ürünün çok iyi derecede yapışkanlığı, fabrika zeminleri, endüstri alan..
108,97₺
Vergiler Hariç:92,35₺
Havale Fiyatı 103,52₺
Tesa Yer Kaydırmaz Bant 60951 / 50mmx15mt
Kargo Dahil
Tesa ® Anti Slip Tape Anti Slip (Kaymayın önleyen) Bant, kayarak düşmeleri önlemek için ideal korumadır. İş kazalarının önüne geçer. Ürünün çok iyi derecede yapışkanlığı, fabrika zeminleri, endüstri alanları, okullar, merdivenler, alışveriş merkezleri vb zorlu yüzeyler için uygundur. Kuvv..
175,00₺
Vergiler Hariç:148,31₺
Havale Fiyatı 166,25₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)