Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Kırtasiye Bantları

Kırtasiye Bantları

Her türlü ofis, okul ve ev uygulamaları için uygunluk taşıyan kırtasiye bandı, firmamızdan uygun fiyatlarla temin edilebilmektedir. Hafif ambalaj işlemleri içinde kullanılabilen bu modeller tamamen şeffaf olarak kullanıma sunulmaktadır. El ile kolayca kopan yapısı sayesinde pratik kullanım sağlamaktadır. Ofis tipi bantlar çantada, çizim ya da çalışma masalarında, ofis ve atölye atmosferine uygunluk taşımaktadır. Para tamiri için de tercih edilen bantlar, soft olmasından dolayı görünmezdir ve fotokopi çekimlerinde gölge yapmamaktadır. Bazı bant türleri yapıştığı zeminde sararma yapmaktadır. Fakat firmamız tarafından sunulan ürünler kesinlikle sararma yapmaz. Firmamızdan ofis kırtasiye ürünleri için ihtiyaç duyduğunuz modelleri temin edebilirsiniz.

İş hayatında çalışılan alan ne olursa olsun, işler yapılırken mutlaka kullanılması gereken malzemeler kırtasiye ürünleri olmaktadır. Masaların üzerinden başlanarak ofisin her köşesinde gereksinime göre yerini alan ofis kırtasiye malzemeleri, vazgeçilmez araçlar/malzemeler olarak gösterilebilirler. Her an ihtiyaç duyulan ve en çok kullanılan ürünler arasında yer alan kırtasiye malzemeleri-yapıştırıcı malzemeleri, firmamız tarafından uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ofis düzenini sağlamak, çalışma temposunu ve hızını etkilememek için kullanılan malzemeler listesinin ilk sıralarında yapıştırıcı bantlar da yer almaktadır. Kırtasiye malzemeleri arasında yer alan bu bant modellerini evinizdeki hafif ambalaj işleri ya da basit tamirat işleri için de kullanabilirsiniz. Tabi içinde ağır malzemeler bulunmayan kolileri kapatmak vb. işler için de kullanılabilirler.

Doğal kauçuk yapışkanlı selofan filmden mamuldür. Paketleme, kağıt- karton, poşet gibi malzemelerin yapıştırılmasında kullanılır.  Çevre dostu malzemelerle üretilmiştir. Elle veya bant makinesiyle rahat bir kullanım sunar. Hem okul, hem ofis hemde imalat sanayisinde kullanılan bir üründür. ..
14,00₺
Vergiler Hariç:11,86₺
Havale Fiyatı 13,30₺
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)