Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Koli Bantları

Koli Bantları

Kural olarak koli bantları kendi imalat birimlerimiz tarafından üretilmektedir. Aktrilat madde olması halinde bu polimerizasyon ile başlandığı anlamını taşımaktadır. Bu durumda koli bandı fiyatları ise firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli üretimlerinin yapıldığı firmamız ülkemizde tercih edilen üreticilerin başında yer alır. Üretim esnasında bazı yapıştırıcılar çok kolay buharlaşan bir organik solventle aktarılmaktadır. Bu kesinlikle yararlanılan bir işlemdir. Yapıştırıcı oldukça dar bir yarıktan bastırılarak solventli taşıyıcıya oldukça ince bir halde uygulanmaktadır. Daha sonra kaplanan taşıyıcı bir kurutma tünelinden geçer ve solvent sayesinde buharlaşır. Yapışkan bant kaplaması katılaşır ve kurutma prosesinden sonra taşıyıcıya sağlam olarak bağlanır. Buharlaşan solvent geri kazanılır ve yapıştırıcı üretimine geri beslenir.

Baskılı ve baskısız koli bantlarımız kolayca yırtılabilme nitelikleri ve güçlü yapışma özellikleri ile el ile kullanıma uygunluk taşımaktadır. Toplumumuz tarafından beğenilen vege koli bandı farklı renk olanaklarını da sunmaktadır. Firmalara özel logo ya da herhangi bir görsel istenilmesi halinde herhangi bir görseli herhangi bir renge uyarlayarak baskılı koli bantları da imal edilebilmektedir. Farklı genişlik ve metrajlarda koli bantları hali hazırda stoklarımız içerisinde bekletilmektedir. Firmalar tarafından yüksek meblağlar ödenerek alınan baskılı koli bandı fiyatları uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Koli bantları her ne kadar birbiri ile benzerlik gösterse dahi aralarında mutlaka farklılıklar bulunmaktadır. Her gereksinime uygun koli bantları firmamız ürün portföyünde yer almaktadır.

Süper Akrilik Koli Bandı - 45mmX100metre
Yeni Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Her çeşit kullanıma uygundur. Koli kapama ve ambalaj işlemlerinde kullanılabilir. Avrupa Süper Akrilik tutkalı, yapışma gücünü yüksek tutar, kokusuz olmasını sağlar. Yapışma gücü yüksektir.  Yüksek performansa sahiptir. Soğuk zincir ve depolama için eksi derecelere dayanabilen yapışkan t..
41,50₺
Vergiler Hariç:35,17₺
Havale Fiyatı 39,43₺
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)