Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Koli Bantları

Koli Bantları

Kural olarak koli bantları kendi imalat birimlerimiz tarafından üretilmektedir. Aktrilat madde olması halinde bu polimerizasyon ile başlandığı anlamını taşımaktadır. Bu durumda koli bandı fiyatları ise firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli üretimlerinin yapıldığı firmamız ülkemizde tercih edilen üreticilerin başında yer alır. Üretim esnasında bazı yapıştırıcılar çok kolay buharlaşan bir organik solventle aktarılmaktadır. Bu kesinlikle yararlanılan bir işlemdir. Yapıştırıcı oldukça dar bir yarıktan bastırılarak solventli taşıyıcıya oldukça ince bir halde uygulanmaktadır. Daha sonra kaplanan taşıyıcı bir kurutma tünelinden geçer ve solvent sayesinde buharlaşır. Yapışkan bant kaplaması katılaşır ve kurutma prosesinden sonra taşıyıcıya sağlam olarak bağlanır. Buharlaşan solvent geri kazanılır ve yapıştırıcı üretimine geri beslenir.

Baskılı ve baskısız koli bantlarımız kolayca yırtılabilme nitelikleri ve güçlü yapışma özellikleri ile el ile kullanıma uygunluk taşımaktadır. Toplumumuz tarafından beğenilen vege koli bandı farklı renk olanaklarını da sunmaktadır. Firmalara özel logo ya da herhangi bir görsel istenilmesi halinde herhangi bir görseli herhangi bir renge uyarlayarak baskılı koli bantları da imal edilebilmektedir. Farklı genişlik ve metrajlarda koli bantları hali hazırda stoklarımız içerisinde bekletilmektedir. Firmalar tarafından yüksek meblağlar ödenerek alınan baskılı koli bandı fiyatları uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Koli bantları her ne kadar birbiri ile benzerlik gösterse dahi aralarında mutlaka farklılıklar bulunmaktadır. Her gereksinime uygun koli bantları firmamız ürün portföyünde yer almaktadır.

Boss 6'lı Fragile / Kırılır Uyarı Hotmelt Koli Bandı Boss 6'lı Fragile / Kırılır Uyarı Hotmelt Koli Bandı
Yeni Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Hassas ürünlerin taşınma esnasında kırılmasını önlemek için uyarı amacıyla kullanılır. 50mm x 66mt uzunluğundadır. 6'lı olarak satılmaktadır.   Baskılı Koli Bandıdır.  ..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Havale Fiyatı 66,40₺
Boss 6'lı Süper Akrilik Koli Bandı - 45mmX100mt Boss 6'lı Süper Akrilik Koli Bandı - 45mmX100mt
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Her çeşit kullanıma uygundur. Koli kapama ve ambalaj işlemlerinde kullanılabilir. Avrupa Süper Akrilik tutkalı, yapışma gücünü yüksek tutar, kokusuz olmasını sağlar. Yapışma gücü yüksektir.  Yüksek performansa sahiptir. Soğuk zincir ve depolama için eksi derecelere dayanabilen yapışkan t..
60,00₺
Vergiler Hariç:50,85₺
Havale Fiyatı 57,00₺
Tesa 64006 50mmx50mt Güvenlikli Koli Bandı Tesa 64006 50mmx50mt Güvenlikli Koli Bandı
Kargo Dahil
Brand: Tesa
Tesa 64006 Güvenlik Bantları gönderinizi ilk açanın önemli olduğu durumlarda kullanılır. Gönderileriniz eğer açıldıysa, bandın şekli bozulur, tekrar onarılması mümkün değildir.   Kullanım Alanları: Üreticiler için güvenlik Stok kontrolünde güvenlik Taşıma sırasında güvenlik   &..
126,26₺
Vergiler Hariç:107,00₺
Havale Fiyatı 119,95₺
Tesa Cross Cut Test / Koli Bandı
Yeni Kargo Dahil
Brand: Tesa
Tesa® 4124, PVC taşıyıcılı ve doğal kauçuk yapışkanlı premium ambalaj bandıdır. Her tür karton koli üzerinde kusursuz performans sergiler, orta ve ağır karton kolilerin güvenli bir şekilde kapatılmasını sağlar. tesa® 4124 düzgün ve sesiz bir şekilde açılır ki bu da 4124'ü manuel bant kesme makinası ..
38,00₺
Vergiler Hariç:32,20₺
Havale Fiyatı 36,10₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)