Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Maskeleme Bantları

Maskeleme Bantları

Boya ve badana yapılması gereken durumlarda boyanın kirlenmesi istenmeyen yüzeylere yapıştırılmaktadır. Bu sayede maskeleme işlemi yapılmaktadır. Elastik özellikleri şekil alan maskeleme bantları, yapıştırıldıkları yüzeylerde iz bırakmayan ve kolay halde sökülebilen bantlardır. Genel olarak boya kurutma fırın sıcaklığına dayanıklı olacak biçimde imal edilen maskeleme bandı farklı sektörlerde kullanılmaktadır. Boya ve badana işlerinin dışında otomotiv sektörü, gıda sektörü, medikal ve tekstil sektörü gibi alanlarda kullanılan; maskeleyici ve koruyucu olarak görev yapan bir malzemedir. Maskeleme bantlarının soğuğa dayanıklı olacak biçimde imal edilen farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Otomotiv sektöründe fırın boya yapılması gereken parçalarda da maskeleme bantları kullanılmaktadır. Otomotiv sektöründe maskeleme bantları fırın boya işlemi sırasında boyanmaması gereken yüzeylerde boyanmayacak olan bölümler maskeleme bantları ile kaplanır. Fırınlanarak boyanması gereken parçaların fırında boyanması esnasında boyanması gerekmeyen bölümleri koruyan maskeleme bantları, İşlem süresinde önemli ölçüde kısalma ve işlemin kolaylaşmasına olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda maskeleme bantları cam süsleme ve kumlama işleri için de kullanılmaktadır. Kumlamaya maruz kalması istenilmeyen bölgelere yapıştırılan maskeleme bantları o bölgelerdeki camın parlak kalmasına imkân tanımaktadır. Piyasada verilen maskeleme bandı fiyatı ile firmamızın fiyatları karşılaştırılırsa, önemli maliyet avantajları sağladığımız görülebilir. Söz konusu olan bantlar, üstlendikleri görevlerle kıyaslandıklarında oldukça düşük fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Maskeleme bantları fiyatları markanın ve ebatların yanı sıra bandın kalitesine göre de farklılık göstermektedir.

3M Scotch Boya Sızdırmayan Maskeleme Bandı 3M Scotch Boya Sızdırmayan Maskeleme Bandı
Yeni Kargo Dahil
Brand: 3M
3M Scotch®️ Fineline maskeleme bandı 12,7mm x 54,8 metre Kağıt maskeleme bantlarından daha güçlü olan polipropilen film maskeleme bandıdır. Maksimum Çalışma sıcaklığı 121 Santigrat Derecedir.Hızlı bir iyi yapışma için doğal kauçuk yapışkana sahiptir. Mükemmel keskin çizgiler ve kenarlar yapabilir ..
95,00₺
Vergiler Hariç:80,51₺
Havale Fiyatı 90,25₺
Boss Renkli Maskeleme Bandı Boss Renkli Maskeleme Bandı
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Kolay ve hızlı uygulanır. Elle rahat koparılır. Doğal kauçuk yapışkanı sayesinde herhangi bir iz bırakmadan sökülür.Su bazlı, silikon bazlı ve yağlı boyalarda kullanılabilir. Kağıt taşıyıcısı (yapışkan olmayan kısım), verniğin ve ya boyanın bandın altına sızmasını, yayılmasını önler. Zorlu mask..
23,31₺
Vergiler Hariç:19,75₺
Havale Fiyatı 22,14₺
Brand: Boss Tape
Özellikle boya badana işlerinde kirlenmesini istemediğiniz yüzeyleri korumak için kullanılır. Elastik özelliğinden dolayı kolay şekil alır. Yapıştırıldığı yüzeylerde iz ve kalıntı bırakmaz, kolay sökülür. Otomotiv, medikal, tekstil gibi sektörlerde koruma ve maskeleme sağlar. Fırın boya işle..
20,20₺
Vergiler Hariç:17,12₺
Havale Fiyatı 19,19₺
Brand: Boss Tape
Doğal Kauçuk yapısı sayesinde herhangi bir iz bırakmadan sökülen Boss Maskeleme Bantları, elle uygulanabilir ve rahat koparılır. Su bazlı, silikon bazlı ve yağlı boyalarda kullanıma uygundur. Yüksek kaliteli kağıt taşıyıcısı boyanın kağıdın altına sızmasını engeller. Duvar boyama, badana işlerin..
22,00₺
Vergiler Hariç:18,64₺
Havale Fiyatı 20,90₺
Polyester Isıya Dayanıklı Maskeleme Bandı Polyester Isıya Dayanıklı Maskeleme Bandı
Yeni Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Yeşil Polyester Bant Polyester film basınca duyarlı silikon yapıştırıcı ile kaplanmıştır. Yüksek sıcaklık dayanımı (200 ℃ ), elektrik yalıtımı, radyasyon direnci, solvent direnci vb. özelliklere sahiptir. Bu bandın yapıştırılması ve kalıntı bırakmadan çıkarılması çok kolaydır. Yüksek sıcaklıkta..
21,27₺
Vergiler Hariç:18,03₺
Havale Fiyatı 20,21₺
Tesa 4308 / 25mmX50mt / Zorlu Maskeleme Uygulamaları İçin Tesa 4308 / 25mmX50mt / Zorlu Maskeleme Uygulamaları İçin
Yeni Kargo Dahil
Brand: Tesa
tesa® 4308, özellikle araç gövde tamiri ve nakliye endüstrisindeki zorlu maskeleme uygulamaları için geliştirilmiş olan krep kâğıtlı maskeleme bandıdır.  tesa® 4308 110°C'ye kadar olan sıcaklıklara dayanmaktadır. Hem iki bileşenli hem de su bazlı boyalarla kullanılabilir. Taşıyıcısı, verniğin veya ..
64,10₺
Vergiler Hariç:54,32₺
Havale Fiyatı 60,89₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)