Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Sızdırmazlık Bantları

Sızdırmazlık Bantları

Kararma yapmaz ve her zaman temiz bir atmosfer sağlamaktadır. Temizlik malzemelerine karşı dayanıklıdır. Su borularında oluşan sızdırma, mutfağın vb. alanların tüm düzenini bozmaktadır. Evin içerisine tahta yüzeylerin ve dolap içerisine yerleştirilmiş malzemelerin renklerinin yanı sıra sızan suyun-rutubetin kokusu da sinmektedir. Bu durumların önüne geçmek adına kullanılan su borusu tamiri için sızdırmazlık bandı, tüm bu sorunları önleyecektir. Bu tür tamirler için kullanılan sızdırmaz bant modelleri; yüzeylere kolay ve sıkı biçimde bağlanacak şekilde firmamız tarafından tasarlanan ve satışa sunulan ürünlerdir.

Çatılardan yer altı kablolarına; sıcak, soğuk ve tüm zorlu hava koşullarında sızdırmazlık sağlamaktadır. En hızlı uygulanan ve uzun ömürlü bir sızdırmazlık yöntemi olan 3m sızdırmazlık bandı temiz görünüm de sunmaktadır. Su ve isopropil karışımlı alkol ile temizlenen bezin yardımıyla kurulanmalı ve uygulanmalıdır. Uygulandığı anda yapışan sızdırmazlık bandı, damlama ve sızıntı olmamasını sağlar. Dolayısıyla problemin devam edip-etmediğini gözlemlemek için beklemeniz gerekmez. Yapışmayı ve nüfuziyeti arttırmak için bir kez daha baskı silindiri ile üzerinden geçilmelidir. Uygulama yapan kişinin ellerine yapışmaz ve yapışkan artığı da bırakmaz. Dalgalı yüzeylerde, köşelerde, perçinlerde ve vida üzerinde su sızdırmazlığına olanak sağlamaktadır. Uygulama tabancasına ve temizlemeye gerek duyulmaz, geride atık olacak boş kartuş bırakmamaktadır. Firmamız tarafından belirlenen sızdırmaz bandı fiyatları uygun ve yüksek kalitedeki ürünlerden faydalanmak isteyenler için en ideal çözüm olarak gösterilebilir.

3M Akrilik Tek Taraflı Sızdırmazlık Bandı 3M Akrilik Tek Taraflı Sızdırmazlık Bandı
Yeni Kargo Dahil
Brand: 3M
Ürün Ebadı: 50,8mm x 16,4 metre 'dir. Ürün Özellikleri 3M™ Ekstrem Kapatma Bandı 4412N yarı saydam, 2,0mm kalınlığında, son derece uygun, yüksek performanslı iyonomer arkalıklı tek taraflı akrilik banttır. Bandımız mevcut bir derz, dikiş veya giriş üzerinde etkili bir kapama sağlarken, dış mekanda..
500,00₺
Vergiler Hariç:423,73₺
Havale Fiyatı 475,00₺
Su Sızdırmaz Bant - Lavabo Küvet Evye Kenar Bandı Su Sızdırmaz Bant - Lavabo Küvet Evye Kenar Bandı
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Boss Tape Banyo ve Mutfaklar için "Sızdırmazlık Bandı" 3M teknolojisi ile üretilmiş olup, mükemmel yapışma, üstün tutunma ve sızdırmazlık özelliğine sahiptir. ·Kendinden Yapışkanlıdır. ·Renk Değiştirmez.·Su Geçirmez.·Küf ve Mantar Oluşturmaz.·Yumuşaktır, kolay uygulanır. Boss Tape Sızdırmazlık Ba..
37,00₺
Vergiler Hariç:31,36₺
Havale Fiyatı 35,15₺
Zip Yalıtım ve Sızdırmazlık Bandı / Çatı - Duvar İzolasyonu Zip Yalıtım ve Sızdırmazlık Bandı / Çatı - Duvar İzolasyonu
Çok Satılan
Brand: Diğer
ZIP Yalıtım Bandı, kaplama paneli derzlerinde, pencerelerin, kapı çerçevelerinin, duvar girişlerinin ve çatı girişlerinin çevresinde kullanım için olan bir banttır. Diğer birçok banttan farklı olarak, ZIP Yalıtım Bandı esnek PVC pencerelerle uyumludur. ZIP Yalıtım Bandı, uygulandığı yüzeylere üstün..
62,87₺
Vergiler Hariç:53,28₺
Havale Fiyatı 59,73₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)