Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Yalıtım Bantları

Yalıtım Bantları

Su yalıtım bantları son teknolojiye göre üretilmiş, su izolasyon tekniği olmakla beraber yaşanılan alanlarda yaşam kalitesini de yükselten bant modelleridir. Su yalıtımı yapılmadığı takdirde zamanla yapılan derinlerine nüfus eden su, maddi manevi zararlara yol açmaktadır. Bunun için su yalıtım bantlarıyla etkili olarak su yalıtımı yapmak isteyenler, firmamız tarafından üretilen su yalıtım bandı modellerinden faydalanabilirler. Kaliteli malzemeden profesyonel işçilikle imal edilen bantlarımız suyun hareketiyle oluşabilecek zararları ve şekil değişikliklerini önlemek amacıyla kullanılabilecek ürünlerdir. Kolay kesilme ve basit uygulama özelliğine sahip olan bantlar, su kaçaklarını belirli bölgede tutma ve su sızdırmalarını önleme amacıyla son teknolojiye sahip şekilde firmamız tarafından üretilmektedirler. Uygun yalıtım bandı fiyatları hakkındaki bilgiye sitemizdeki modelleri inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Su yalıtım bantları farklı ve yapılarda kullanılmak üzere kalite açısından oldukça çeşitli şekilde imal edilmektedir. Kolay kesilme ve basit uygulama özelliğine sahip olan bantlar, su kaçaklarını belirli bir bölgede tutma ve su sızdırmalarını önleme amacıyla tasarlanan ve teknolojik gelişmeler takip edilerek üretilen bantlardır. Her alanda (suyun basıncına göre) kullanılabilen profesyonel yapıdaki su yalıtım bantlarının uygulanması kolay ve dayanıklı ürünler olması, sıklıkla tercih edilmelerinin sebebi olmaktadır. Kendinden yapışkanlı su yalıtım bandı modellerini kısa süre içerisinde firmamızdan temin edilebilirsiniz. Firmamızda ses yalıtım bandı fiyatı da uygun olup, bu modeller profesyonel firmaların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Brand: Diğer
ZIP Yalıtım Bandı, kaplama paneli derzlerinde, pencerelerin, kapı çerçevelerinin, duvar girişlerinin ve çatı girişlerinin çevresinde kullanım için olan bir banttır. Diğer birçok banttan farklı olarak, ZIP Yalıtım Bandı esnek PVC pencerelerle uyumludur. ZIP Yalıtım Bandı, uygulandığı yüzeylere üstün..
56,29₺
Vergiler Hariç:47,70₺
Havale Fiyatı 53,48₺
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)