Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Yalıtım Bantları

Yalıtım Bantları

Su yalıtım bantları son teknolojiye göre üretilmiş, su izolasyon tekniği olmakla beraber yaşanılan alanlarda yaşam kalitesini de yükselten bant modelleridir. Su yalıtımı yapılmadığı takdirde zamanla yapılan derinlerine nüfus eden su, maddi manevi zararlara yol açmaktadır. Bunun için su yalıtım bantlarıyla etkili olarak su yalıtımı yapmak isteyenler, firmamız tarafından üretilen su yalıtım bandı modellerinden faydalanabilirler. Kaliteli malzemeden profesyonel işçilikle imal edilen bantlarımız suyun hareketiyle oluşabilecek zararları ve şekil değişikliklerini önlemek amacıyla kullanılabilecek ürünlerdir. Kolay kesilme ve basit uygulama özelliğine sahip olan bantlar, su kaçaklarını belirli bölgede tutma ve su sızdırmalarını önleme amacıyla son teknolojiye sahip şekilde firmamız tarafından üretilmektedirler. Uygun yalıtım bandı fiyatları hakkındaki bilgiye sitemizdeki modelleri inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Su yalıtım bantları farklı ve yapılarda kullanılmak üzere kalite açısından oldukça çeşitli şekilde imal edilmektedir. Kolay kesilme ve basit uygulama özelliğine sahip olan bantlar, su kaçaklarını belirli bir bölgede tutma ve su sızdırmalarını önleme amacıyla tasarlanan ve teknolojik gelişmeler takip edilerek üretilen bantlardır. Her alanda (suyun basıncına göre) kullanılabilen profesyonel yapıdaki su yalıtım bantlarının uygulanması kolay ve dayanıklı ürünler olması, sıklıkla tercih edilmelerinin sebebi olmaktadır. Kendinden yapışkanlı su yalıtım bandı modellerini kısa süre içerisinde firmamızdan temin edilebilirsiniz. Firmamızda ses yalıtım bandı fiyatı da uygun olup, bu modeller profesyonel firmaların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Eriyen Bant /17mmx9mt / Su Geçirmez
Yeni Kargo Dahil
Özellikle elektrikçilerin kullandığı, 1 KV gerilim değerini geçmeyen ortamlarda elektrik kablolarının yalıtımında kullanılır. Su geçirmezlik özelliğinden dolayı basit yama işlemlerinde de kullanılabilir. Bant sıkı şekilde ve esneterek sarıldığında kendinle bütünleşir ve kaynar. 17mmX19mt ölçül..
19,90₺
Vergiler Hariç:16,86₺
Havale Fiyatı 18,90₺
Tesa Sızdırmazlık ve Yalıtım Bandı - 60073 Tesa Sızdırmazlık ve Yalıtım Bandı - 60073
Yeni Kargo Dahil
Brand: Tesa
Tesa 60073 izolasyon bandı, bariyer folyolarının eklenmesi, sızmayı engelleme, birleşim yerlerinin yalıtımı için kullanılan esnek, PE taşıyıcılı ve çok güçlü yapışma özelliğine sahiptir. Esnekliği ve güçlü yapışkanı sayesinde boru ve kabloların rahat ve kolay sarılmasını sağlar. Flament yapısı kol..
122,48₺
Vergiler Hariç:103,80₺
Havale Fiyatı 116,35₺
Yanmaz Kapton Bandı / Isı Yalıtım Bandı Yanmaz Kapton Bandı / Isı Yalıtım Bandı
Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Yüksek sıcaklık fırınlama işlemlerinde, elektronik kart lehimlerinde, elektrik motor bobini sargı işlerinde, transformatör işlerinde, elektrik yalıtım uygulamalarında, 3d yazıcılarda tabla kaplama konusunda ve diğer yüzey işlemlerinde kullanılmaktadır.Silikon yapışkanı sayesinde iz bırakmadan v..
20,40₺
Vergiler Hariç:17,29₺
Havale Fiyatı 19,38₺
Zip Yalıtım ve Sızdırmazlık Bandı / Çatı - Duvar İzolasyonu Zip Yalıtım ve Sızdırmazlık Bandı / Çatı - Duvar İzolasyonu
Çok Satılan
Brand: Diğer
ZIP Yalıtım Bandı, kaplama paneli derzlerinde, pencerelerin, kapı çerçevelerinin, duvar girişlerinin ve çatı girişlerinin çevresinde kullanım için olan bir banttır. Diğer birçok banttan farklı olarak, ZIP Yalıtım Bandı esnek PVC pencerelerle uyumludur. ZIP Yalıtım Bandı, uygulandığı yüzeylere üstün..
62,87₺
Vergiler Hariç:53,28₺
Havale Fiyatı 59,73₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)