Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Çift Taraflı Bantlar

Çift Taraflı Bantlar

Kullanım Alanları

Kullanım alanları çok geniş olan bantlar birçok farklı tipte üretilmektedir. Kullanılacağı işte en iyi verim alınması adına amacına uygun üretilen bantlar tek taraflı ve çift taraflı bant olarak iki türe ayrılır. Çift taraflı bantlar kendi içinde de transfer, köpük, bez, PVC, klişe ve daha birçok türe sahiptir. Bant alırken öncelikle hangi işte kullanılacağı çok önemlidir. Çünkü kullanılacağı zemin ya da ortama göre bant seçmek aldığınız verimi maksimuma çıkaracaktır. Bu bantların ağır ve büyük işlerde kullanılmak üzere üretilen modelleri olduğu gibi ev veya ofis ortamında kullanılmak üzere üretilen modelleri de vardır.

Maksimum Çeşitlilik

Çift taraflı bantlar duvarlarda herhangi bir iz yapmadığından son zamanlarda çokça tercih edilmektedir. Uygulaması son derece kolay olsa da yanlış yere yapıştırılıp çıkartıldığında yapışkan hassasiyetini kaybettiğinden kullanırken dikkatli olunmalıdır. Aksi halde yapıştırdığınız eşyayı tutmayabilir ve istenmeyen sonuçlar almanıza neden olur.

Özellikler Birincil Astar  Katmanlı Kraft Kağıt Birincil Astar Rengi Ten Rengi Face Side Adhesive Thickness (Metric) 0,13 Milimetre İç Mekan/Dış Mekan Her ikisi Liner Hariç Toplam Bant Kalınlığı (Metrik) 0,13 Milimetre Maksimum Çal..
22,52₺
Vergiler Hariç:19,09₺
Havale Fiyatı 21,39₺
Brand: 3M
3M™ Termal Olarak İletken Arayüz Bandı 8708 termal olarak iletken seramik parçacıkları ve alev alma süresini uzatan dolgu ile doldurulmuş basınca karşı duyarlı yapışkan banttır. Bu ürünün, her iki tarafta astar tarafı (kağıt astar kaplı taraf) ve astar olmayan taraf (bandın iç kısmı) ile d..
46,35₺
Vergiler Hariç:39,28₺
Havale Fiyatı 44,03₺
Brand: 3M
Cep telefonu, tablet vb. cihazların tamirinde yapıştırma ve montaj işlemleri için kullanılmaktadır. Güçlü ve ince çift taraflı bandın rengi beyazımsı saydamdır. Siyah renkli alternatif için lütfen diğer ürünlerimize göz atınız.  ..
6,58₺
Vergiler Hariç:5,58₺
Havale Fiyatı 6,26₺
3M Araç Aksesuar Yapıştırma Bandı - Şeffaf 3M Araç Aksesuar Yapıştırma Bandı - Şeffaf
Yeni Kargo Dahil
Brand: 3M
3M 4910f Çift Taraflı Şeffaf Montaj Bantları, araba aksesuarlarını, harfleri, logoları yapıştırmak için ideal banttır. Etli, yumuşak dokusu sayesinde temiz yüzeylere çok güçlü tutunma sağlar. Neredeyse görünmez yapıştırma kabiliyeti sayesinde şeffaf malzemelerin yapıştırılması için idealdir. 1..
20,39₺
Vergiler Hariç:17,28₺
Havale Fiyatı 19,37₺
3M VHB Çift Taraflı Akrilik Montaj Bandı 3M VHB Çift Taraflı Akrilik Montaj Bandı
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: 3M
Otomobil, motosiklet vb taşıtlarda aksesuar montajında tercih edilir. Vidalama gibi ihtiyaçları ortadan kaldırır.Rüzgarlık, marşpiyel, krom - nikelaj parçalar, trimler, anten ve ışıklı aksesuarların montajı, marka, logo yapıştırma için en güvenilir seçenektir. Uygulama yapılacak yüzeyi temiz ve..
22,15₺
Vergiler Hariç:18,77₺
Havale Fiyatı 21,05₺
Brand: 3M
3m VHB RP45 Gri 1mm Çift Taraflı Bant kalıcı montaj uygulamaları için uygundur. Cam, metal, plastik gibi çeşitli düz yüzeylerde mükemmel birleştirme sağlar.Uygulanacak yüzeylerin temiz, kuru ve düz olması önemlidir. ..
15,11₺
Vergiler Hariç:12,80₺
Havale Fiyatı 14,35₺
Brand: Boss Tape
Bobin ekleme bantları, kartela, deri endüstrisinde ve tekstil sektöründe sıklıkla kullanılır.Birleştirme, selofanlı kutuların yapıştırılması ve stand üretiminde kullanılır. Çok amaçlı ısı dayanımlı ve istenilen genişlikte kesilebilen çift taraflı bantlardır...
72,95₺
Vergiler Hariç:61,82₺
Havale Fiyatı 69,30₺
Brand: Boss Tape
Çift taraflı köpük bant. Montaj amaçlı kullanılır. İstenilen ölçülerde kesim yapılabilir...
29,66₺
Vergiler Hariç:25,14₺
Havale Fiyatı 28,18₺
Brand: Boss Tape
Polietilen, 67 density köpük yoğunluğu. Solvent yapışkanı sayesinde iç ve dış mekan uygulamalarında hafif montaj işlemleri için kullanılır.  Sıcak,soğuk ortam ve nem,rutubet dayanımı yüksektir. Tabela, kartela, harf, kutu yapıştırma işlemlerinde, tablo ve çerçeve asmada kullanılır. Sökülürken ..
49,87₺
Vergiler Hariç:42,26₺
Havale Fiyatı 47,38₺
Boss Tape - Çift Taraflı Montaj Bandı Boss Tape - Çift Taraflı Montaj Bandı
Çok Satılan
Brand: Boss Tape
Ürünün et kalınlığı 1 milimetredir. Etli ve esnek yapısıyla silikonumsu bir görünümü vardır. Cam, metal, pleksi, plastik gibi düz yüzeylere uygulanınca daha iyi sonuçlar verir.  Yüzeyin temiz, kuru, düz ve pürüzsüz olması önemlidir. Uygulamadan önce yüzeyi temizleyin ve bandı uygulayı..
17,61₺
Vergiler Hariç:14,93₺
Havale Fiyatı 16,73₺
Brand: Boss Tape
İnce OPP filmin iki yüzeyine de yapışkan sürülerek imal edilmiştir. Kağıt, karton, sünger, plastik ambalaj vb materyallerin kalıcı veya geçici birleştirmesinde kullanılır. Oda sıcaklığında ve iç mekan uygulamalarında tercih edilir.  Ağırlık taşımaz ve sadece gelen amaçlı basit uygulamalar i..
5,10₺
Vergiler Hariç:4,32₺
Havale Fiyatı 4,84₺
Brand: Boss Tape
Çift taraflı köpük bantlar otomotiv sektöründen mobilya sektörüne kadar birçok farklı alanda kullanılır. Çift taraflı yapışkan bantlar asma,montaj, tutturma, takma, yapıştırma gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Araç logo, model ve yan çıtaların yapışmasında etkili sonuçlar verir. Yük..
6,03₺
Vergiler Hariç:5,11₺
Havale Fiyatı 5,72₺
Eriyen Bant /17mmx9mt / Su Geçirmez
Yeni Kargo Dahil
Özellikle elektrikçilerin kullandığı, 1 KV gerilim değerini geçmeyen ortamlarda elektrik kablolarının yalıtımında kullanılır. Su geçirmezlik özelliğinden dolayı basit yama işlemlerinde de kullanılabilir. Bant sıkı şekilde ve esneterek sarıldığında kendinle bütünleşir ve kaynar. 17mmX19mt ölçül..
19,50₺
Vergiler Hariç:16,53₺
Havale Fiyatı 18,52₺
Halı Yapıştırma Bandı / 50mm X 5mt Halı Yapıştırma Bandı / 50mm X 5mt
Yeni Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Boss Tape Çift Taraflı Halı Sabitleme Bandı Ev, işyeri, fuar vb alanlarda halıların sabitlenerek kaymasını önlemek, halı ucunun kalkmasını engellemek için ideal bir çözümdür. Kolay uygulanır, uzmanlık gerektirmez. Bant, sahip olduğu bez yapısı sayesinde sökerken parçalanıp  yapışkan izi bırak..
35,00₺
Vergiler Hariç:29,66₺
Havale Fiyatı 33,25₺
Brand: Orafol
Yönlendirme tabelaları, genel amaçlı montajlar, elektronik komponentlerin montajı ve etiketlerin yapıştırılmasında kullanılır.   Çift taraflı polyester bantların taşıyıcılarının her iki tarafında da yapıştırıcı vardır. Astarları genel olarak tek taraflarında olsa da her iki taraflarında da bu..
71,37₺
Vergiler Hariç:60,49₺
Havale Fiyatı 67,80₺
Brand: Orafol
Saf akrilik yapısıyla pürüzsüz veya hafif gözenekli yüzeylerin laminasyonu için uygundur.120 mikron kalınlığında, UV ışınlarına, ısıya, kimyasallara ve neme karşı üstün mukavemeti vardır. Şeffaf renklidir. -40 derece ile 170 derece arasındaki uygulamalarda kullanılabilir. Reklam, otomotiv, havacıl..
50,98₺
Vergiler Hariç:43,20₺
Havale Fiyatı 48,43₺
Orafol Çift Taraflı Reklamcı Bandı - Orafol 1397
Yeni Kargo Dahil
Brand: Orafol
12 Mikron Polyester folyo özellikli, çift taraflı modifiye solventli Orafol Bant, genellikle reklamcıların kullandığı bir bant tipidir. Yüksek tutkal gücü ve kopma mukavemeti sayesinde table, kutu harf, stand, cam, pleksi ve metal aksesuarların yapıştırılmasında etkilidir...
48,20₺
Vergiler Hariç:40,85₺
Havale Fiyatı 45,79₺
Brand: Orafol
Klişe ve etiket baskı sektörleri için üretilen, sıkıştırılabilir sleeve üzerine fotopolimer veya kauçuk klişe montajında kullanılan çift taraflı filmik banttır.   100 mikron plaka montaj bandı   ·Sert PET taşıyıcı ve doğru kalınlık ayarı ·Klişe ve silindir arası tutuş için ideal yüksek doğal ka..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Havale Fiyatı 0,00₺
Brand: Orafol
Klişe ve etiket baskı sektörleri için üretilen, sıkıştırılabilir sleeve üzerine fotopolimer veya kauçuk klişe montajında kullanılan çift taraflı filmik banttır.   100 mikron plaka montaj bandı   ·Sert PET taşıyıcı ve doğru kalınlık ayarı ·Klişe ve silindir arası tutuş için ideal yüksek doğal ka..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Havale Fiyatı 0,00₺
Brand: Orafol
Klişe ve etiket baskı sektörleri için üretilen, sıkıştırılabilir sleeve üzerine fotopolimer veya kauçuk klişe montajında kullanılan çift taraflı filmik banttır. 100 mikron plaka montaj bandı   ·Sert PET taşıyıcı ve doğru kalınlık ayarı ·Klişe ve silindir arası tutuş için ideal yüksek doğal ..
602,50₺
Vergiler Hariç:510,60₺
Havale Fiyatı 572,38₺
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 26 (2 Sayfa)