Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Çift Taraflı Bantlar

Çift Taraflı Bantlar

Kullanım Alanları

Kullanım alanları çok geniş olan bantlar birçok farklı tipte üretilmektedir. Kullanılacağı işte en iyi verim alınması adına amacına uygun üretilen bantlar tek taraflı ve çift taraflı bant olarak iki türe ayrılır. Çift taraflı bantlar kendi içinde de transfer, köpük, bez, PVC, klişe ve daha birçok türe sahiptir. Bant alırken öncelikle hangi işte kullanılacağı çok önemlidir. Çünkü kullanılacağı zemin ya da ortama göre bant seçmek aldığınız verimi maksimuma çıkaracaktır. Bu bantların ağır ve büyük işlerde kullanılmak üzere üretilen modelleri olduğu gibi ev veya ofis ortamında kullanılmak üzere üretilen modelleri de vardır.

Maksimum Çeşitlilik

Çift taraflı bantlar duvarlarda herhangi bir iz yapmadığından son zamanlarda çokça tercih edilmektedir. Uygulaması son derece kolay olsa da yanlış yere yapıştırılıp çıkartıldığında yapışkan hassasiyetini kaybettiğinden kullanırken dikkatli olunmalıdır. Aksi halde yapıştırdığınız eşyayı tutmayabilir ve istenmeyen sonuçlar almanıza neden olur.

Özellikler Birincil Astar  Katmanlı Kraft Kağıt Birincil Astar Rengi Ten Rengi Face Side Adhesive Thickness (Metric) 0,13 Milimetre İç Mekan/Dış Mekan Her ikisi Liner Hariç Toplam Bant Kalınlığı (Metrik) 0,13 Milimetre Maksimum Çal..
21,10₺
Vergiler Hariç:17,88₺
Havale Fiyatı 20,05₺
Brand: 3M
3M™ Termal Olarak İletken Arayüz Bandı 8708 termal olarak iletken seramik parçacıkları ve alev geciktirici dolgu ile doldurulmuş basınca karşı duyarlı yapışkan banttır. Bu ürünün, her iki tarafta astar tarafı (kağıt astar kaplı taraf) ve astar olmayan taraf (bandın iç kısmı) ile değişen farklı yapış..
43,43₺
Vergiler Hariç:36,80₺
Havale Fiyatı 41,25₺
Brand: 3M
Cep telefonu, tablet vb. cihazların tamirinde yapıştırma ve montaj işlemleri için kullanılmaktadır. Güçlü ve ince çift taraflı bandın rengi beyazımsı saydamdır. Siyah renkli alternatif için lütfen diğer ürünlerimize göz atınız.  ..
6,15₺
Vergiler Hariç:5,21₺
Havale Fiyatı 5,84₺
Brand: 3M
3m VHB RP45 Gri 1mm Çift Taraflı Bant kalıcı montaj uygulamaları için uygundur. Cam, metal, plastik gibi çeşitli düz yüzeylerde mükemmel birleştirme sağlar.Uygulanacak yüzeylerin temiz, kuru ve düz olması önemlidir. ..
4,60₺
Vergiler Hariç:3,90₺
Havale Fiyatı 4,37₺
Brand: Boss Tape
Bobin ekleme bantları, kartela, deri endüstrisinde ve tekstil sektöründe sıklıkla kullanılır.Birleştirme, selofanlı kutuların yapıştırılması ve stand üretiminde kullanılır. Çok amaçlı ısı dayanımlı ve istenilen genişlikte kesilebilen çift taraflı bantlardır...
68,35₺
Vergiler Hariç:57,93₺
Havale Fiyatı 64,93₺
Brand: Boss Tape
Çift taraflı köpük bant. Montaj amaçlı kullanılır. İstenilen ölçülerde kesim yapılabilir...
27,79₺
Vergiler Hariç:23,55₺
Havale Fiyatı 26,40₺
Brand: Boss Tape
Polietilen, 67 density köpük yoğunluğu. Solvent yapışkanı sayesinde iç ve dış mekan uygulamalarında hafif montaj işlemleri için kullanılır.  Sıcak,soğuk ortam ve nem,rutubet dayanımı yüksektir. Tabela, kartela, harf, kutu yapıştırma işlemlerinde, tablo ve çerçeve asmada kullanılır. Sökülürken ..
46,73₺
Vergiler Hariç:39,60₺
Havale Fiyatı 44,39₺
Boss Tape - Çift Taraflı Montaj Bandı Boss Tape - Çift Taraflı Montaj Bandı
Çok Satılan
Brand: Boss Tape
Ürünün et kalınlığı 1 milimetredir. Etli ve esnek yapısıyla silikonumsu bir görünümü vardır. Cam, metal, pleksi, plastik gibi düz yüzeylere uygulanınca daha iyi sonuçlar verir.  Yüzeyin temiz, kuru, düz ve pürüzsüz olması önemlidir. Uygulamadan önce yüzeyi temizleyin ve bandı uygulayı..
16,51₺
Vergiler Hariç:13,99₺
Havale Fiyatı 15,69₺
Brand: Boss Tape
İnce OPP filmin iki yüzeyine de yapışkan sürülerek imal edilmiştir. Kağıt, karton, sünger, plastik ambalaj vb materyallerin kalıcı veya geçici birleştirmesinde kullanılır. Oda sıcaklığında ve iç mekan uygulamalarında tercih edilir.  Ağırlık taşımaz ve sadece gelen amaçlı basit uygulamalar i..
4,78₺
Vergiler Hariç:4,05₺
Havale Fiyatı 4,54₺
Brand: Tesa
Cep Telefonu Tamir Bandı, ince siyah dayanıklı polyester filmin iki yüzeyine kuvvetli akrilik yapışkan sürülerek imal edilmiştir.  Apple ürünlerinin imalatında (iphone, ipad vs.) resmi olarak kullanılmakta olan üründür.  Ebat seçimi kısmından dilediğiniz genişlikte bandı seçebilirsiniz..
9,99₺
Vergiler Hariç:8,46₺
Havale Fiyatı 9,49₺
Brand: Boss Tape
Çift taraflı köpük bantlar otomotiv sektöründen mobilya sektörüne kadar birçok farklı alanda kullanılır. Çift taraflı yapışkan bantlar asma,montaj, tutturma, takma, yapıştırma gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Araç logo, model ve yan çıtaların yapışmasında etkili sonuçlar verir. Yük..
5,65₺
Vergiler Hariç:4,78₺
Havale Fiyatı 5,36₺
Brand: Orafol
Klişe ve etiket baskı sektörleri için üretilen, sıkıştırılabilir sleeve üzerine fotopolimer veya kauçuk klişe montajında kullanılan çift taraflı filmik banttır.   100 mikron plaka montaj bandı   ·Sert PET taşıyıcı ve doğru kalınlık ayarı ·Klişe ve silindir arası tutuş için ideal yüksek doğal ka..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Havale Fiyatı 0,00₺
Brand: Orafol
Klişe ve etiket baskı sektörleri için üretilen, sıkıştırılabilir sleeve üzerine fotopolimer veya kauçuk klişe montajında kullanılan çift taraflı filmik banttır.   100 mikron plaka montaj bandı   ·Sert PET taşıyıcı ve doğru kalınlık ayarı ·Klişe ve silindir arası tutuş için ideal yüksek doğal ka..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Havale Fiyatı 0,00₺
Brand: Orafol
Klişe ve etiket baskı sektörleri için üretilen, sıkıştırılabilir sleeve üzerine fotopolimer veya kauçuk klişe montajında kullanılan çift taraflı filmik banttır. 100 mikron plaka montaj bandı   ·Sert PET taşıyıcı ve doğru kalınlık ayarı ·Klişe ve silindir arası tutuş için ideal yüksek doğal ..
564,52₺
Vergiler Hariç:478,41₺
Havale Fiyatı 536,30₺
Brand: Orafol
Yönlendirme tabelaları, genel amaçlı montajlar, elektronik komponentlerin montajı ve etiketlerin yapıştırılmasında kullanılır.   Çift taraflı polyester bantların taşıyıcılarının her iki tarafında da yapıştırıcı vardır. Astarları genel olarak tek taraflarında olsa da her iki taraflarında da bu..
66,87₺
Vergiler Hariç:56,67₺
Havale Fiyatı 63,53₺
Orijinal 3M VHB Çift Taraflı Bant
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: 3M
Otomobil, motosiklet vb taşıtlarda aksesuar montajında tercih edilir. Vidalama gibi ihtiyaçları ortadan kaldırır.Rüzgarlık, marşpiyel, krom - nikelaj parçalar, trimler, anten ve ışıklı aksesuarların montajı, marka, logo yapıştırma için en güvenilir seçenektir. Uygulama yapılacak yüzeyi temiz ve..
20,76₺
Vergiler Hariç:17,59₺
Havale Fiyatı 19,72₺
Plaka Yapıştırma Bandı
Çok Satılan
Brand: 3M
1 pakette 12 adet 95mm x 30mm dikdörtgen şeklinde  3M VHB çift taraflı bant vardır. Bant basınçlı su, yağmur, çamur, nem, rutubet, yüksek ısı veya soğukluk gibi dış koşullardan etkilenmez. Güvenle kullanabilirsiniz. Kolay Uygulanır.  Önce plakayı uygulayacağınız yüzeyi ve pla..
19,00₺
Vergiler Hariç:16,10₺
Havale Fiyatı 18,05₺
Brand: Tesa
Tesa 4957 Çift Taraflı Köpük Bant.POS standları, fuar teşhir standları, raf kenarı etiketleri, kablo kanalları, pencere demirleri, pencere pervazı çıtaları, mobilya üzerine dekoratif cam veya ayna montajı, güneş paneli montajında kullanılan çift taraflı bant.Ayna bandı olarak önerilir...
75,73₺
Vergiler Hariç:64,18₺
Havale Fiyatı 71,95₺
Brand: Tesa
Karton birleştirme bandı.Sünger laminasyon için de kullanılabilir. Bant yüksek yapışma özelliğine ve iyi sıcaklık direncine sahiptir.150°C'ye kadar dayanıklıdır...
222,08₺
Vergiler Hariç:188,20₺
Havale Fiyatı 210,97₺
Brand: Tesa
Tüylü bez bant.Elektrik izolasyonu için kullanılır.Tüylü bez yapısı sayesinde titreşimle ortaya çıkacak kablo seslerini engeller. 105°C'ye kadar ısı dayanımı vardır...
99,88₺
Vergiler Hariç:84,64₺
Havale Fiyatı 94,88₺
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)