Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Tek Taraflı Bantlar

Tek Taraflı Bantlar

Tek taraflı bant çeşitlerimiz arasında koli bandı ve kaydırmaz bant gibi yaygın kullanılan ürünleri bulabilirsiniz.  Bu ürünlerin yanı sıra; tek taraflı bantlar, koli bantları, maskeleme bantları, lifli bantlar, bez bantlar, kaydırmaz bantlar, yer işaretleme bantları, kraft bantlar, alüminyum folyo bantlar, merdane bantları, sızdırmazlık bantları, yüzey koruma bantları, pvc bantlar, örtücü bantlar, kağıt maskeleme bantları, yırtma bandı, reflektif bantlar da tek taraflı bantlar kategorisine girmektedir. Tek taraflı bantların yanı sıra sektörde sıkça kullanılan çift taraflı bant çeşitlerimiz de mevcuttur.

14 Kural / 4'lü Paket / Sosyal Mesafe Uyarı 14 Kural / 4'lü Paket / Sosyal Mesafe Uyarı
Yeni Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Sağlık Bakanlığı'nın önerisi ile düzenlenen uyulması gereken "14 Kural", a4 kağıdı boyutundadır. İnce stickerlardan değildir. Kendinden yapışkanlı, PVC folyo baskılıdır. Uzun ömürlüdür. Kimyasallara ve temizleyicilere karşı dayanıklıdır. * ÇABUK AŞINAN ETİKETLERDEN DEĞİLDİR* 4 Adet Fiyatıdır...
35,00₺
Vergiler Hariç:29,66₺
Havale Fiyatı 33,25₺
3M Akrilik Tek Taraflı Sızdırmazlık Bandı 3M Akrilik Tek Taraflı Sızdırmazlık Bandı
Yeni Kargo Dahil
Brand: 3M
Ürün Ebadı: 50,8mm x 16,4 metre 'dir. Ürün Özellikleri 3M™ Ekstrem Kapatma Bandı 4412N yarı saydam, 2,0mm kalınlığında, son derece uygun, yüksek performanslı iyonomer arkalıklı tek taraflı akrilik banttır. Bandımız mevcut bir derz, dikiş veya giriş üzerinde etkili bir kapama sağlarken, dış mekanda..
500,00₺
Vergiler Hariç:423,73₺
Havale Fiyatı 475,00₺
3M Duct Tape / Tamir Bandı / 50mmX50mt 3M Duct Tape / Tamir Bandı / 50mmX50mt
Yeni Kargo Dahil
Brand: 3M
3M Kolay yırtılabilen bez tamir bandı, su geçirmez özelliği ile levhai duvar panoları, metal ve plastik aksamların birleşme yerlerinde sızdırmazlık amaçlı kullanılabilir. Konteynır sızdırmazlığı, muşambaların onarımı, boruların sarılması ve izolasyon işlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır..
50,89₺
Vergiler Hariç:43,13₺
Havale Fiyatı 48,35₺
3M Polyester Elektrik İzolasyon Trafo Bandı 3M Polyester Elektrik İzolasyon Trafo Bandı
Yeni Kargo Dahil
Brand: 3M
Yüksek elektrik dayanıma sahip ince ve dayanıklı bir bant gerektiren yalıtım uygulamaları için tasarlanmıştır. Asetat kumaş sırtlı bantlara göre daha yüksek sıcaklık koşullarına dayanır. Renk kodlaması gerektiren kapasitörler ve bobinlerin dış sargısında kullanılabilir. İnce bant gerektiren y..
35,55₺
Vergiler Hariç:30,13₺
Havale Fiyatı 33,77₺
3M Safety 610 Kaydırmaz Bant 3M Safety 610 Kaydırmaz Bant
Kargo Dahil
Brand: 3M
Ürün Özellikleri·Her türlü uygulamada uzun süreli kaydırmazlık sağlayan yüksek kalitede aşındırıcı partiküller.·Mineral kaplı, yüksek sürtünme özellikli kaymayı önleyen yüzey·Yüksek performanslı yapışkan·Yaya trafiğine dayanıklı 3M Safety Walk Genel Amaçlı bantlar yüksek yaya trafiğinin olduğu alan..
165,11₺
Vergiler Hariç:139,93₺
Havale Fiyatı 156,86₺
3M Scotch Boya Sızdırmayan Maskeleme Bandı 3M Scotch Boya Sızdırmayan Maskeleme Bandı
Yeni Kargo Dahil
Brand: 3M
3M Scotch®️ Fineline maskeleme bandı 12,7mm x 54,8 metre Kağıt maskeleme bantlarından daha güçlü olan polipropilen film maskeleme bandıdır. Maksimum Çalışma sıcaklığı 121 Santigrat Derecedir.Hızlı bir iyi yapışma için doğal kauçuk yapışkana sahiptir. Mükemmel keskin çizgiler ve kenarlar yapabilir ..
95,00₺
Vergiler Hariç:80,51₺
Havale Fiyatı 90,25₺
Banyo, Küvet, Duşakabin Zemin Yer Kaydırmaz Bant Banyo, Küvet, Duşakabin Zemin Yer Kaydırmaz Bant
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Zemin Kaydırmaz Bant ustalık gerektirmeyen uygulaması ile kolayca yapışır. Deterjan, şampuan ve diğer temizleyicilere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Küf ve mantar oluşturmaz. Tüm ıslak zeminlerde, banyoda, küvet ve duşkabinlerde, havuz kenarlarında, spor salonlarında düşüp yaralanmaların önüne g..
22,00₺
Vergiler Hariç:18,64₺
Havale Fiyatı 20,90₺
Brand: Boss Tape
Takviyeli Alüminyum Bant kuvvetli yapışma özelliğine sahiptir. Neme ve ısıya karşı dirençlidir. Gerilime karşı dirençlidir. Metal alaşımlı havalandırma kanallarının izolasyonunda, ısıtma, soğutma ve nem geçirmezliğin gerektiği alanlarda kullanımı uygundur...
32,73₺
Vergiler Hariç:27,74₺
Havale Fiyatı 31,09₺
Boss 6'lı Fragile / Kırılır Uyarı Hotmelt Koli Bandı Boss 6'lı Fragile / Kırılır Uyarı Hotmelt Koli Bandı
Yeni Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Hassas ürünlerin taşınma esnasında kırılmasını önlemek için uyarı amacıyla kullanılır. 50mm x 66mt uzunluğundadır. 6'lı olarak satılmaktadır.   Baskılı Koli Bandıdır.  ..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Havale Fiyatı 66,40₺
Boss 6'lı Süper Akrilik Koli Bandı - 45mmX100mt Boss 6'lı Süper Akrilik Koli Bandı - 45mmX100mt
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Her çeşit kullanıma uygundur. Koli kapama ve ambalaj işlemlerinde kullanılabilir. Avrupa Süper Akrilik tutkalı, yapışma gücünü yüksek tutar, kokusuz olmasını sağlar. Yapışma gücü yüksektir.  Yüksek performansa sahiptir. Soğuk zincir ve depolama için eksi derecelere dayanabilen yapışkan t..
60,00₺
Vergiler Hariç:50,85₺
Havale Fiyatı 57,00₺
Boss Cam Elyaf Bant
Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Silikon yapışkanlı cam elyaf bant yüksek sıcaklık, yüksek sürtünme dayanımı ve yüksek yapışkanlık gerektiren uygulamalarda kullanılır...
155,40₺
Vergiler Hariç:131,69₺
Havale Fiyatı 147,63₺
Boss Kapı / Pencere İzolasyon / Rüzgar, Böcek, Toz, Soğuk Kesici Boss Kapı / Pencere İzolasyon / Rüzgar, Böcek, Toz, Soğuk Kesici
Yeni Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Esnek yapısı sayesinde  kapı ve pencerelerde izolasyon sağlayan Boss İzolasyon Bandı ortama rüzgar, toz, haşere girmesini engeller. 3M yapıştırıcı ile güçlendirilmiş PVC yapısı sayesinde güçlü yapışma sağlar. Uygulaması kolaydır. Kendinden yapışkanlıdır. Cam, ahşap, çelik, alüminyum, pvc kapı..
42,00₺
Vergiler Hariç:35,59₺
Havale Fiyatı 39,90₺
Boss Kraft Bant - 6'lı Paket (Kağıt Bant) Boss Kraft Bant - 6'lı Paket (Kağıt Bant)
Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Kağıt koli bandıdır. "Çevre Dostu" olduğu ve geri dönüştürülebildiği için, birçok Avrupa ülkesinde koli bandı yerine kullanılır.Soğuk ve sıcağa dayanıklıdır. Yüzeylere çabuk yapıştırılır. Güçlü yapışkana sahiptir. Koli ve kutuları kapama işlerinde kullanılır.  Türkiye'de üretilmiştir...
84,01₺
Vergiler Hariç:71,20₺
Havale Fiyatı 79,81₺
Brand: Boss Tape
Kopma dayanımı çok yüksektir. Kısa süreli  kullanımlarda iz bırakmadan sökülür. Metal boru veya çubukların demetlenmesi, metal veya plastik bobinlerin çemberlenmesi, oto cam değişiminde sabitleme, taşınma esnasında dolap kapaklarının veya beyaz eşya aparatlarının geçici olarak sabitlenmesi gibi..
31,18₺
Vergiler Hariç:26,42₺
Havale Fiyatı 29,62₺
Boss Renkli Maskeleme Bandı Boss Renkli Maskeleme Bandı
Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Kolay ve hızlı uygulanır. Elle rahat koparılır. Doğal kauçuk yapışkanı sayesinde herhangi bir iz bırakmadan sökülür.Su bazlı, silikon bazlı ve yağlı boyalarda kullanılabilir. Kağıt taşıyıcısı (yapışkan olmayan kısım), verniğin ve ya boyanın bandın altına sızmasını, yayılmasını önler. Zorlu mask..
23,31₺
Vergiler Hariç:19,75₺
Havale Fiyatı 22,14₺
Brand: Boss Tape
Fotolümen özellikli fosforlu bantlar aydınlık ortamda ışığı hapsedip karanlık ortamda ışık saçar. Bu özelliğinden dolayı yangın,deprem, elektrik kesintisi gibi görüş alanının kısıtlandığı durumlarda çıkış veya kaçış yönleri işaretlemede kullanılır. Silikon tabanlı yapıştırıcısı sayes..
30,05₺
Vergiler Hariç:25,46₺
Havale Fiyatı 28,55₺
Brand: Boss Tape
Özellikle boya badana işlerinde kirlenmesini istemediğiniz yüzeyleri korumak için kullanılır. Elastik özelliğinden dolayı kolay şekil alır. Yapıştırıldığı yüzeylerde iz ve kalıntı bırakmaz, kolay sökülür. Otomotiv, medikal, tekstil gibi sektörlerde koruma ve maskeleme sağlar. Fırın boya işle..
20,20₺
Vergiler Hariç:17,12₺
Havale Fiyatı 19,19₺
Boss Tape Reflektif - Yansıtıcı Bant Boss Tape Reflektif - Yansıtıcı Bant
Çok Satılan
Brand: Boss Tape
Boss Reflektif Bantlar, güçlü reflektif (yansıtma) özelliğinden dolayı gece eşsiz bir görüş sağlar. Parlak renkleri sayesinde de gündüz kolay fark edilme imkanı sağlar. UV dayanıklığı sayesinde renkleri solmadan uzun süre dayanır. Kendinden yapışkanlı özelliğinden dolayı özellikle plastik, metal, ca..
95,47₺
Vergiler Hariç:80,91₺
Havale Fiyatı 90,70₺
BossTape - Yer İşaretleme Bandı 50mm X 30mt
Çok Satılan
Brand: Boss Tape
Yer işaretleme bantları, toplu yaşam alanlarında güvenlik ve yer işaretleme amacıyla kullanılan bantlardır. Beton, fayans gibi yüzeylere yapışır, mekanla ilgili düzenleme sağlar. Aşınmaya, neme, temizlik maddelerindeki kimyasallara karşı dayanıklıdır. Yönlendirme, tehlikeli bölgeleri işaretleme, ..
40,99₺
Vergiler Hariç:34,73₺
Havale Fiyatı 38,94₺
Brand: Boss Tape
Doğal Kauçuk yapısı sayesinde herhangi bir iz bırakmadan sökülen Boss Maskeleme Bantları, elle uygulanabilir ve rahat koparılır. Su bazlı, silikon bazlı ve yağlı boyalarda kullanıma uygundur. Yüksek kaliteli kağıt taşıyıcısı boyanın kağıdın altına sızmasını engeller. Duvar boyama, badana işlerin..
22,00₺
Vergiler Hariç:18,64₺
Havale Fiyatı 20,90₺
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 45 (3 Sayfa)