Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Tek Taraflı Bantlar

Tek Taraflı Bantlar

Tek taraflı bant çeşitlerimiz arasında koli bandı ve kaydırmaz bant gibi yaygın kullanılan ürünleri bulabilirsiniz.  Bu ürünlerin yanı sıra; tek taraflı bantlar, koli bantları, maskeleme bantları, lifli bantlar, bez bantlar, kaydırmaz bantlar, yer işaretleme bantları, kraft bantlar, alüminyum folyo bantlar, merdane bantları, sızdırmazlık bantları, yüzey koruma bantları, pvc bantlar, örtücü bantlar, kağıt maskeleme bantları, yırtma bandı, reflektif bantlar da tek taraflı bantlar kategorisine girmektedir. Tek taraflı bantların yanı sıra sektörde sıkça kullanılan çift taraflı bant çeşitlerimiz de mevcuttur.

3M Duct Tape / Tamir Bandı / 50mmX50mt 3M Duct Tape / Tamir Bandı / 50mmX50mt
Yeni Kargo Dahil
Brand: 3M
3M Kolay yırtılabilen bez tamir bandı, su geçirmez özelliği ile levhai duvar panoları, metal ve plastik aksamların birleşme yerlerinde sızdırmazlık amaçlı kullanılabilir. Konteynır sızdırmazlığı, muşambaların onarımı, boruların sarılması ve izolasyon işlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır..
64,88₺
Vergiler Hariç:54,99₺
Havale Fiyatı 61,64₺
3M Safety 610 Kaydırmaz Bant 3M Safety 610 Kaydırmaz Bant
Yeni Kargo Dahil
Brand: 3M
Ürün Özellikleri·Her türlü uygulamada uzun süreli kaydırmazlık sağlayan yüksek kalitede aşındırıcı partiküller.·Mineral kaplı, yüksek sürtünme özellikli kaymayı önleyen yüzey·Yüksek performanslı yapışkan·Yaya trafiğine dayanıklı 3M Safety Walk Genel Amaçlı bantlar yüksek yaya trafiğinin olduğu alan..
116,00₺
Vergiler Hariç:98,31₺
Havale Fiyatı 110,20₺
Banyo, Küvet, Duşakabin Zemin Yer Kaydırmazlık Bandı Banyo, Küvet, Duşakabin Zemin Yer Kaydırmazlık Bandı
Yeni Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Zemin Kaydırmaz Bant ustalık gerektirmeyen uygulaması ile kolayca yapışır. Deterjan, şampuan ve diğer temizleyicilere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Küf ve mantar oluşturmaz. Tüm ıslak zeminlerde, banyoda, küvet ve duşkabinlerde, havuz kenarlarında, spor salonlarında düşüp yaralanmaların önüne g..
27,00₺
Vergiler Hariç:22,88₺
Havale Fiyatı 25,65₺
Brand: Boss Tape
Takviyeli Alüminyum Bant..
26,62₺
Vergiler Hariç:22,56₺
Havale Fiyatı 25,29₺
Boss 6'lı Süper Akrilik Koli Bandı - 45mmX100mt Boss 6'lı Süper Akrilik Koli Bandı - 45mmX100mt
Yeni Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Her çeşit kullanıma uygundur. Koli kapama ve ambalaj işlemlerinde kullanılabilir. Avrupa Süper Akrilik tutkalı, yapışma gücünü yüksek tutar, kokusuz olmasını sağlar. Yapışma gücü yüksektir.  Yüksek performansa sahiptir. Soğuk zincir ve depolama için eksi derecelere dayanabilen yapışkan t..
41,50₺
Vergiler Hariç:35,17₺
Havale Fiyatı 39,43₺
Boss Cam Elyaf Bant
Yeni Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Silikon yapışkanlı cam elyaf bant yüksek sıcaklık, yüksek sürtünme dayanımı ve yüksek yapışkanlık gerektiren uygulamalarda kullanılır...
150,30₺
Vergiler Hariç:127,38₺
Havale Fiyatı 142,79₺
Boss Kraft Bant - 6'lı Paket (Kağıt Bant) Boss Kraft Bant - 6'lı Paket (Kağıt Bant)
Yeni Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Maskeleme bandı ve ya kağıt bant olarak da bilinen kraft bantlar, boya, tekstil, gıda, sanayi gibi bir çok sektörde koruma ve kaplama amacıyla kullanılır.Soğuk ve sıcağa dayanıklıdır. Yüzeylere çabuk yapıştırılır ve kolay çıkarılır. Yapışkan ve kalıntı izi bırakmaz. Boya yapmak istediğiniz yüzeylere..
53,55₺
Vergiler Hariç:45,38₺
Havale Fiyatı 50,87₺
Brand: Boss Tape
Lifli bantlar, ağır yüklerin demetlenmesi ve paketlenmesi için kullanılır. Yapıştığı yüzeyde neredeyse hiç iz bırakmaz. Geçici sabitleme işleri için de kullanılır. Çok ağır kolilerin paketlenmesinde de kullanabilirsiniz. Türkiye'de üretilmiştir.İpucu: Yapıştırma esnasında, bandın uç kısmını içeri do..
4,62₺
Vergiler Hariç:3,91₺
Havale Fiyatı 4,39₺
Brand: Boss Tape
Kopma dayanımı çok yüksektir. Kısa süreli  kullanımlarda iz bırakmadan sökülür. Metal boru veya çubukların demetlenmesi, metal veya plastik bobinlerin çemberlenmesi, oto cam değişiminde sabitleme, taşınma esnasında dolap kapaklarının veya beyaz eşya aparatlarının geçici olarak sabitlenmesi gibi..
24,19₺
Vergiler Hariç:20,50₺
Havale Fiyatı 22,98₺
Boss Renkli Maskeleme Bandı Boss Renkli Maskeleme Bandı
Yeni Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Kolay ve hızlı uygulanır. Elle rahat koparılır. Doğal kauçuk yapışkanı sayesinde herhangi bir iz bırakmadan sökülür.Su bazlı, silikon bazlı ve yağlı boyalarda kullanılabilir. Kağıt taşıyıcısı (yapışkan olmayan kısım), verniğin ve ya boyanın bandın altına sızmasını, yayılmasını önler. Zorlu mask..
18,08₺
Vergiler Hariç:15,32₺
Havale Fiyatı 17,17₺
Brand: Boss Tape
Fotolümen özellikli fosforlu bantlar aydınlık ortamda ışığı hapsedip karanlık ortamda ışık saçar. Bu özelliğinden dolayı yangın,deprem, elektrik kesintisi gibi görüş alanının kısıtlandığı durumlarda çıkış veya kaçış yönleri işaretlemede kullanılır. Silikon tabanlı yapıştırıcısı sayes..
28,81₺
Vergiler Hariç:24,41₺
Havale Fiyatı 27,37₺
Brand: Boss Tape
Özellikle boya badana işlerinde kirlenmesini istemediğiniz yüzeyleri korumak için kullanılır. Elastik özelliğinden dolayı kolay şekil alır. Yapıştırıldığı yüzeylerde iz ve kalıntı bırakmaz, kolay sökülür. Otomotiv, medikal, tekstil gibi sektörlerde koruma ve maskeleme sağlar. Fırın boya işle..
2,41₺
Vergiler Hariç:2,04₺
Havale Fiyatı 2,29₺
Boss Tape Reflektif - Yansıtıcı Bant Boss Tape Reflektif - Yansıtıcı Bant
Yeni Çok Satılan
Brand: Boss Tape
Boss Reflektif Bantlar, güçlü reflektif (yansıtma) özelliğinden dolayı gece eşsiz bir görüş sağlar. Parlak renkleri sayesinde de gündüz kolay fark edilme imkanı sağlar. UV dayanıklığı sayesinde renkleri solmadan uzun süre dayanır. Kendinden yapışkanlı özelliğinden dolayı özellikle plastik, metal, ca..
82,19₺
Vergiler Hariç:69,66₺
Havale Fiyatı 78,08₺
BossTape - Yer İşaretleme Bandı 50mm X 30mt
Yeni Çok Satılan
Brand: Boss Tape
Yer işaretleme bantları, toplu yaşam alanlarında güvenlik ve yer işaretleme amacıyla kullanılan bantlardır. Beton, fayans gibi yüzeylere yapışır, mekanla ilgili düzenleme sağlar. Aşınmaya, neme, temizlik maddelerindeki kimyasallara karşı dayanıklıdır. Yönlendirme, tehlikeli bölgeleri işaretleme, ..
20,75₺
Vergiler Hariç:17,58₺
Havale Fiyatı 19,71₺
Brand: Gold Tape
PVC Elektrik bandı. Elektrik akımı geçen elektrik tellerini birbirinden ya da başka iletkenlerden yalıtmak için kullanılan tek tarafı yapışkanlı bant. 0,13mm et kalınlığı vardır.Pakedinde 10 adet bulunur. ..
14,60₺
Vergiler Hariç:12,37₺
Havale Fiyatı 13,87₺
Doğal kauçuk yapışkanlı selofan filmden mamuldür. Paketleme, kağıt- karton, poşet gibi malzemelerin yapıştırılmasında kullanılır.  Çevre dostu malzemelerle üretilmiştir. Elle veya bant makinesiyle rahat bir kullanım sunar. Hem okul, hem ofis hemde imalat sanayisinde kullanılan bir üründür. ..
11,30₺
Vergiler Hariç:9,58₺
Havale Fiyatı 10,73₺
Maskesiz Girilmez Uyarı - Sosyal Mesafe Maskesiz Girilmez Uyarı - Sosyal Mesafe
Yeni Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Ürün 20 cm çapındadır. Sticker Değildir!Dilerseniz yere dilerseniz cama yapıştırabilirsiniz. Aşınmaya Dayanıklıdır!PVC Baskı folyosunun üzerine "aşınmaya dayanıklı" şeffaf kaplama bandı lamine edilmiştir.Altındaki yapışkan düz zeminlerde mükemmel yapışma sağlar.Yaya ve alışveriş arabası trafiğine..
18,00₺
Vergiler Hariç:15,25₺
Havale Fiyatı 17,10₺
Maskesiz Girilmez Uyarı - Sosyal Mesafe Maskesiz Girilmez Uyarı - Sosyal Mesafe
Yeni Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Ürün 20 cm çapındadır. Sticker Değildir!Dilerseniz yere dilerseniz cama yapıştırabilirsiniz. Aşınmaya Dayanıklıdır!PVC Baskı folyosunun üzerine "aşınmaya dayanıklı" şeffaf kaplama bandı lamine edilmiştir.Altındaki yapışkan düz zeminlerde mükemmel yapışma sağlar.Yaya ve alışveriş arabası trafiğine..
20,00₺
Vergiler Hariç:16,95₺
Havale Fiyatı 19,00₺
Brand: Boss Tape
Ürün Ölçüsü: 50cm x 75cm   Kısa ömürlü, kolay aşınan etiketlerden değildir.   PVC baskı folyosunun üzerinde aşınmaya dayanıklı şeffaf kaplama bandı lamine edilmiştir.Altındaki yapışkan düz zeminlerde mükemmel yapışma sağlar.Yaya ve alışveriş arabası trafiğine dayanıklıdır.Zemin temizl..
29,00₺
Vergiler Hariç:24,58₺
Havale Fiyatı 27,55₺
Sosyal Mesafe Uyarı- Asansöre 2 Kişi Bininiz Sosyal Mesafe Uyarı- Asansöre 2 Kişi Bininiz
Yeni Kargo Dahil Ön Sipariş
Brand: Boss Tape
Ürün 50x20 cm boyutundadır. Sticker Değildir! PVC Baskı folyosunun üzerine "aşınmaya dayanıklı" şeffaf kaplama bandı lamine edilmiştir.Altındaki yapışkan düz zeminlerde mükemmel yapışma sağlar. Yaya ve alışveriş arabası trafiğine dayanıklıdır. Zemin temizliği esnasında su ve temizlik malzemelerinde..
26,00₺
Vergiler Hariç:22,03₺
Havale Fiyatı 24,70₺
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 37 (2 Sayfa)