Biz Kimiz ?
Ulus Bant Kâğıt ve Kırt.Ürn.Tic.San.Ltd.Şti olarak, İstanbul İkitelli’de bulunan tesislerimizde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmamız, yapıştırıcı ve endüstriyel bant sektörlerinde ülkemizin önde gelen firmaları arasında bulunmaktadır. 10 yıldır sektörde bulunan firmamız, sahip olduğu deneyim, yapılan yatırımlar ve AR-GE çalışmaları, müşteri memnuniyetine odaklanan hizmet anlayışı ile müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamaya çalışan ve bu kapasitede olan bir firmadır. Sunduğumuz ürünler arasında kaydırmaz bantlar ve koli bandı gibi tek taraflı bantlar ve transfer bandı gibi çift taraflı bantlar da yer almaktadır.

 

Kendi Markamız
Ulus Bant’ın sektördeki rakiplerinden en önemli farkı, dünyada bu pazarda lider konumunda bulunan Tesa, Nitto Denko, 3M, Scapa ve Biesse firmaların kendi markalarıyla sundukları ürünlerin yanı sıra kendimize ait Boss Tape markamızla da hizmet sunuyor oluşumuz şeklinde gösterilebilir. Böylece müşterilerimize çok geniş bir ürün yelpazesi içinden seçim yapabilme imkânı sağlamış oluyoruz.

 

Hizmet Verdiğimiz Sektörler
Piyasada hizmet verdiğimiz, isteklerini karşıladığımız ve yapışkan bantlar, endüstriyel bantlar, yapıştırıcılar konusunda çözümler sunduğumuz sektörler arasında ise Otomotiv, Medikal, Reklamcılık, Matbaa ve Baskı, İnşaat, Plastik Profil, Oluklu Mukavva, Engelli Yolları, Metal, Beyaz Eşya, Havacılık, Kâğıt, Elektrik- Elektronik, Solar Enerji, Ambalajlama ve Lojistik, Trim ve Profil, Tekstil gibi çok farklı sektörler bulunmaktadır.

 

Kaliteli Üretim & Sorunsuz Dağıtım
Bu sektörlerde kullanılan yapışkan bantlar ve yapışkanlar, hem yapılan işlerin daha verimli yürütülmesini hem de önemli sorunlarla karşılaşılmasını önleyen çok faydalı ve gerekli malzemeler olarak kullanılmaktadır. Ama bu verimli sonuçlara ulaşabilmek için kullanılan ürünlerin, işine önem veren ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan bir firma tarafından hazırlanmış olması ya da dağıtılıyor olması gerekir. Ulus Bant markası, sizi bu sonuca ulaştıracak olan ürünleri üreten ya da temin eden, bu sırada müşterilerinin beklentilerini en iyi karşılayacak şekilde hizmet vermeyi düstur edinmiş olan bir firmadır.