3M Akrilik Tek Taraflı Sızdırmazlık Bandı
3M Akrilik Tek Taraflı Sızdırmazlık Bandı
3M Akrilik Tek Taraflı Sızdırmazlık Bandı
3M Akrilik Tek Taraflı Sızdırmazlık Bandı

3M 4412 Akrilik Tek Taraflı Sızdırmazlık Bandı

Fiyat : ₺650,00(KDV Dahil)

2mm Kalınlık / Yalıtım Bandı

:

Ürün Ebadı: 50,8mm x 16,4 metre 'dir.

Ürün Özellikleri

3M™ Ekstrem Kapatma Bandı 4412N yarı saydam, 2,0mm kalınlığında, son derece uygun, yüksek performanslı iyonomer arkalıklı tek taraflı akrilik banttır. Bandımız mevcut bir derz, dikiş veya giriş üzerinde etkili bir kapama sağlarken, dış mekanda doğrudan güneş ışığına maruz koşullarda olduğu gibi zorlu sıcaklık ve nem koşullarında da profesyonel sonuçlar verecek şekilde tasarlanmıştır.

Ticari araçlarda "tavandan döşemeye" kapatmak ve tavan üstü mekanik bağlayıcıların çevresini kapatmak için çok miktarda sıvı mastik ihtiyacını ortadan kaldıran uygun bir çözümdür. Çok çeşitli zorlu kapama uygulamalarında kullanılmak üzere yüksek yapışma gücüyle üretilmiştir. Tek taraflı bir bant olarak; çoğunlukla çift taraflı bant, conta veya sıvı mastik/yapıştırıcı ile yapılan "yüzeyler arası kapama" uygulamasından farklı olarak, kapama genellikle mevcut bir derz veya girişin "üzerini kapatma" yoluyla gerçekleştirilir. 3M™ Ekstrem Sızdırmazlık Bandı için kullanılan akrilik yapıştırıcı 3M™ VHB™ bantları ile aynı teknoloji platformunda üretilir. Basınca duyarlı yapışkan bant, zorlu kapama uygulamalarında olağanüstü performans sunacak şekilde tasarlanmıştır. İyonomer film arkalık çok sert ve aynı zamanda esnek olduğu gibi, aşınmaya dayanıklıdır.

Uygulama Detayları

Kontürler, kenar perçinleri ve vida başları üzerinde etkili bir kapama oluşturmak için uygundur. Kalın akrilik yapıştırıcımız son derece yumuşaktır ve mükemmel kapatma özellikleriyle yüksek dış mekan dayanıklılığına sahiptir. Güçlü, etkili bir kapama sağlarken çakışan bant derzler yapılabilmesi için iyonomer filme güçlü biçimde yapışacak şekilde tasarlanmıştır. İyonomer nedir? İyonomerler, iyonik çapraz bağlar ile stabilize edilmiş termoplastik reçine içeren polimer sınıfı malzemelerdir. İyonomerlerin ticari uygulamalarına golf topu kaplamaları, yarı geçirgen membranlar, kapatma bantları ve termoplastik elastomerler örnek verilebilir.

  • Pek çok yaygın endüstriyel çözücülerin yanı sıra yüksek sıcaklık maruziyetine karşı çok iyi dayanıma sahiptir.
  • Yapışkan kuruma süresi, sızıntı olmadan veya temizlik gerektirmeden temas ettiği anda yapışır.
  • Yüzeye uyum sağlayan bant kontürler, kenarlar, perçinler ve vida başlarını etkili bir şekilde kapatır.
  • Dayanıklı iyonomer arkalık Kızılötesi ve kimyasallara maruziyete karşı dirençlidir
  • Arkalık boyanabilir ve temiz bir görünüm sunar

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR