Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Kaydırmaz Bantlar

Kaydırmaz Bantlar

İnsanlar eğim, buz ve don gibi pürüzler nedeniyle çok kolay kayıp düşebiliyor. Bu kayma ve düşmeler genel olarak sert zeminlerde olması nedeniyle ölümcül ya da kalıcı hasarlara neden olabiliyor. Kaydırmaz bant bu nedenle hayatın hemen her alanında, insanların yaşadığı her alanda kullanılan malzemelerdir. Kaydırmaz bandın uygulanacağı zeminin temiz ve kuru olması gerekmektedir. Koruyucu bandın bir ucu temiz ve kuru olmalı, uygulaması bu şekilde yapılmalıdır. Kaydırmaz bant fiyatları ise firmalara ve markalara göre farklılık gösterebilir. Firmamız tarafından yüksek kalitede üretilen ve uygun fiyatlarla satışa sunulan bantlar arasından seçim yapmanızı öneririz.

Genel olarak ev deterjanları ve su ile yıkanabilecek olan özelliklere sahip olarak imal edilen kaydırmaz bantlar; tuzlu suya, çeşitli kimyasallara, katı ve sıvı yağlara, hidrokarbonlara karşı dirençli olarak imal edilen malzemelerdir. Hem kazaları önleyebilen hem de dayanıklılıkları sayesinde uzun süre kullanılabilen kaydırmaz bantlar, uygun ücretler karşılığında temin edilebilmektedir. Kaymaları önleyen merdiven kaydırmaz bant fiyatları da yine aynı şekilde uygun fiyatlardır. Sıcak hava ya da soğuk hava koşullarına karşı dirençli olarak imal edilen sıcaklık farklılıklarından etkilenmeyen kaydırmaz bantlar genel olarak -30 derece ve +80 derece arasında kullanılabilen bantlardır. Her türlü yaşam alanında kolay bir şekilde kullanılabilen bu bantlar, istenmeyen kazalarla ve önemli sorunlarla - maliyetlerle karşılaşmanızı engelleyecektir.

Banyo, Küvet, Duşakabin Zemin Yer Kaydırmazlık Bandı Banyo, Küvet, Duşakabin Zemin Yer Kaydırmazlık Bandı
Yeni Çok Satılan Kargo Dahil
Brand: Boss Tape
Zemin Kaydırmaz Bant ustalık gerektirmeyen uygulaması ile kolayca yapışır. Deterjan, şampuan ve diğer temizleyicilere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Küf ve mantar oluşturmaz. Tüm ıslak zeminlerde, banyoda, küvet ve duşkabinlerde, havuz kenarlarında, spor salonlarında düşüp yaralanmaların önüne g..
28,00₺
Vergiler Hariç:23,73₺
Havale Fiyatı 26,60₺
Kaydırmaz Bant - Merdiven Kaydırmazlık Bandı Kaydırmaz Bant - Merdiven Kaydırmazlık Bandı
Çok Satılan
Brand: Boss Tape
Siyah renkli kaydırmaz bant. 25mm X 25 metre   Öncelikle uygulanacak yüzeyin düz, pürüzsüz, kuru ve temiz mermer veya granit gibi bir yüzey olması gerekmektedir. İlk uygulama esnasında hava sıcaklığı 10 derecenin altında olmamalıdır. Koruyucu kağıdı sıyırıp bandı zemine yapıştırın ve elinizle..
22,00₺
Vergiler Hariç:18,64₺
Havale Fiyatı 20,90₺
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)