Menu
Your Cart
Sitemiz güncellenmeye devam etmektedir. Bu süreçte doğabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. 

Yer İşaretleme Bantları

Yer İşaretleme Bantları

Toplu yaşam alanları olan ve güvenlik gerektiren okul, hastane, otopark ve fabrika gibi yerlerde, güvenlik ve yer işaretleme amaçlı kullanılan bantlardır. Beton ve fayans gibi yüzeylerde kullanımı uygun olan tek tarafı yapışkanlı bant, yer işaretleme bandı çeşitleri arasında yer almaktadır. Kullanım alanına göre farklı renk ve mikronlarda tercih edilmektedir. Kolay uygulama özelliği ve kauçuk yapışkanlı olması nedeniyle iz bırakmaması ile ilgi çekmektedir. Genel olarak özellikleri içerisinde yüksek ilk yapışma kuvveti ve iz bırakmadan sökülme özellikleri bulunmaktadır. Yüksek aşınmaya nem asit ve benzeri kimyasallara uzun süreli dayanım özelliği önemli avantajları arasında bulunmaktadır. Epoksi zeminde harika sonuçlar sunan yer işaretleme bandı, firmamız tarafından uygun fiyatlarla satışa sunulan bant modelleri arasında yer almaktadır.

Hastanelerde sarı, yeşil, kırmızı alanlara yönlendirme işlemi için kullanılmaktadır. Fabrikalarda tehlikeli bölgelerin işaretlenmesinde kullanılmaktadır. Okullarda sıra olunan mekanlarda sınıf ayrımı yapılmak amacıyla ve kantinlerde sıra olunacak yerlerin belirlenmesinde de popüler olarak kullanılmaktadır. Yer işaretleme bandı uygulaması yapılacak olan yüzey nemden ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Yapıştırma işlemi yapılmasından sonra elle baskı uygulanmaktadır. Yapıştırmanın daha etkili olması adına plastik regle yardımı ile hava almayacak halde zemin işaretleme bandı uygulanmasını öneririz. Hatta silindirik bir merdane yardımıyla baskı uygulandığında mükemmel sonuçlar vermektedir. Zemin işaretleme bantları; firmamız tarafından kalitesinden ödün vermeden uygun fiyatlarla sunulan modellerdendir.

Brand: Boss Tape
Yer işaretleme bandı. Çeşitli renkleri mevcuttur. Boya yerine geçer. Yolların, koridorların çizilmesi, Renk kodlama, desteleme ve güvenlik işaretlemesi için kullanılır..
Kalınlık
120 µm
Taşıyıcı
PVC
Yapışkan
Kauçuk
0,00₺
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)